2410
2553

هر شب رفیق بازی میکنه ۲/۳میاد دیشب هم اصلا گوشی ج نداد هزار بار زنگش زدم اصلا ج نداد همش اشغال میزد گفتم با کدوم خرابی ک ج نمیدی میترسی بفهمم در جا زنگم زد گف مامور نگه داشت گفتم چ دلیلی داره ج منو ندی ی کلمه میگفتی مامور هست 

منو با دو پسرم و دو و نیم ساله و ده ماهه تنهام میزاره میره بار وقتیم میاد تا ۲/۳نیسش یهو اومد خونه از بازوم گرف گف برو گفتم خونمه خاستی خودت هری صبح باز فحشم داد جوابشو دادم پرتم کرد بدون کفش از خونه الان جلو در هستم پایین ی خونه دو طبقه اجاره هستیم صابخونم هنوز نفهمیده نمیدونم چیکار کنم بهم راه حل پیشنهاد بدین 

خونمون هم نمیخام برم داداشم چندمین باره میخاد کنکور بده همیشه بخاطر این اشغال خراب میکرد بمیرمم نمیرم خونه پدرم کفشم ندارم 

بچه هامو برداشت رف وقتی داشت مبرف لعنتش کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

زنگ بزن پلیس بیاد صورت جلسه کنه

یعنی چی آخه حرصم گرفت😔😡

من حاجتمو از حضرت زهرا گرفتم روز تولدش 🥰🤩اگه امضامو میخونی یه صلوات بفرست سالم بغلش کنم   بعد ۸ سال تو به من هدیه دادی💗برام حفظش کن💚

دیوونه است.

زنگ بزن اتش نشانی بیاد درو واست باز کنه.یا از همسایه ها بخواه برن دنبال کلید ساز یا شمارشو بدن بهت

2714
2706