2726
عنوان

بهترین شغل برای ی نوجوون چیه؟

129 بازدید | 18 پست

۱۶ سالمه میخوام کار کنم پول در بیارم 

ولی محدود هم هستم 

اینو در نظر بگیرید شرایط خانواده خیلی سخته 

هرچی میزدم نمیشد زدم اوووف خب کلافه شدم😐

کار های هنری و گذاشتن ت دیوار برای فروش

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سنت که خوبی کدوم شهری؟

واسه نجات غریق بخون استخدام میشی از ۱۶به بعد میتونی کلاس ها رو شرکت کنی و مدرک بگیری حقوق خوبی هم داره و آینده داره

آخه خودم اونجا کار میکنم 

هزینه ای هم ندارع

ولی خب باید هیئت نجات غریق داشته باشه شهرتون داره؟

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫
2728

عزیزم طبیعیه تو این سن والدین روی بچه هاشون علی الخصوص دختراشون حساس بشن شما تو سن بلوغ هستی و دوست داری مستقل بشی اما نه اون مستقلی که مدنظرت هست ، مثلا اینکه کارای شخصیتو دیگه خودت انجام بدی اتاقتو مرتب کنی نمیدونم لباساتو خودت اتو کنی با این کارا کم کم اعتماد پدر و مادرت رو به دست میاری ، اعتماد نسبت به تواناییهات

سنت که خوبی کدوم شهری؟ واسه نجات غریق بخون استخدام میشی از ۱۶به بعد میتونی کلاس ها رو شرکت کنی و مد ...

غریق چی هست؟

عزیزم طبیعیه تو این سن والدین روی بچه هاشون علی الخصوص دختراشون حساس بشن شما تو سن بلوغ هستی و دوست ...

من خودم همه ی کارهای خونه رو انجام میدم 

شامل لباس شستن 

تمیز کردن تمام اتاق ها 

ظرف شستن 

غذا پختن و...

در کنارش رشته ام تجربی هست دارم درس میخونم 

هم به ابجیم درس هاش رو یاد میدم 

الانم میخوام دنبال کار بگردم

ولی از مامان بابا بخواه که از الان مشوقت باشن تا در آینده موفق بشی ، خودشون نظرشون چی هست؟ دلشون میخ ...

نمیزارن کار کنم 

میگن درس بخون پزشکی بیار 

اگه شنا بلد باشی که راحته ناجی مربی شنا .....

اهان اتفاقا یبار افتاده بودم تو دورش 

ولی مامانم میگه ن زشته مردم حرف درمیارن 

و شنا چیه و فلان

کلا شهرمون کوچیک هست کسی موافق نیست 

فقط بچه کوچیکارو میبرن😕

اهان اتفاقا یبار افتاده بودم تو دورش  ولی مامانم میگه ن زشته مردم حرف درمیارن  و شنا چیه ...

وا یعنی چی من خودم شهرم کوچیکه و هر کسی حرف درمیاره البته من اونجا زندگی نمیکنم 

ولی چند بار رفتم اونجا از بقیه آزمون گرفتم کلی حرف دراوردن که دختر فلانی چرا تو استخر اونژور تیپ زده بود آدم تو استخر چطور مگه باید تیپ بزنه😐

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫

تایپ ترجمه کار هنری  برنامه نویسی 

کارایی اینجوری که از تو خونه میشه انجام داد 

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   

الان باید درس بخونی! نیاز مادی داری یا نیاز خانوادست؟؟چی بلدی؟چقدر میتونی از خودت محافظت کنی؟

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
الان باید درس بخونی! نیاز مادی داری یا نیاز خانوادست؟؟چی بلدی؟چقدر میتونی از خودت محافظت کنی؟

نیاز مالی داریم 

2706