2726
عنوان

نماز میخونید یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1061 بازدید | 128 پست
گوش دادن به سوره صافات وجن در دفع اجنه وشیاطین که برهمزاد انسان مسلط شده و باعث میشود. انحراف فکری. ...

چه خووووب مرسی😍

"تسلیم وقتی آسان تر می شود که ماهیت زودگذر همه ی تجربه ها را درک کنید."💕✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی تهمت و بی ابرویی چ دردی داره؟ خدا برا هیچ خلقی نخواد... میدونی چقد سخته؟ دلم هرروز میخواد بمی ...

🙂🙂🙂خدا هست میبینه واقعا 

من اگه داستانی که داشتم رو تعریف کنم چی میگی... داستان من بی آبرویی نبود اما داشتم جلوی خدای خودم و جدم بی ابرو میشدم...اگه داستان منو میشنیدی🙂...

نزد انسان ها انسانیت تقدس دارد
نه

اما موردی که باید دقت کرد نماز هستش

نماز به معنای واقعی کلمه عمود دین است؛ معنای عمود این است که اگر نبود، سقف فرو میریزد؛ بنا شکل بناییِ خود را از دست میدهد؛ نماز این است.۱۳۹۵/۰۵/۳۱

بیانات مقام معظم رهبری 

در دیدار ائمه جماعات مساجد استان تهران

.........................................................................................

رسولُ اللّه ِ صلى الله عليه و آله : مَثَلُ الصَّلاةِ مَثَلُ عَمودِ الفُسطاطِ ؛ إذا ثَبَتَ العَمودُ نَفَعَتِ الأطنابُ و الأوتادُ و الغِشاءُ، و إذا انكَسَرَ العَمودُ لم يَنفَعْ طُنُبٌ و لا وَتِدٌ و لا غِشاءٌ 

[الكافي : 3/ 266/9 .]

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله :

مَثَل نماز، مَثَل ستون خيمه است ؛ اگر ستون محكم باشد، طنابها و ميخها و چادر كارآيى دارند ، امّا اگر ستون بشكند، نه طنابى به كار مى آيد و نه ميخى و نه چادرى

2728
🙂🙂🙂خدا هست میبینه واقعا  من اگه داستانی که داشتم رو تعریف کنم چی میگی... داستان من بی آبروی ...

من ادم قضاوت نیستم سادات جان ولی ازت التماس دعا دارم و شاید درست نباشه ولی حاظرم بهت التماس کنم ب مادرتون فاطمه زهرا سفارش منو کنین😭دلم خیلی شکسته سادات جان خیلی😭

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

عنه صلى الله عليه و آله : الصَّلاةُ عِمادُ الدِّينِ، فَمَن تَرَكَ صلاتَهُ مُتَعَمِّدا فَقَد هَدَمَ دِينَهُ، و مَن تَرَكَ أوقاتَها يَدخُلُ الوَيلَ، و الوَيلُ وادٍ في جَهَنَّمَ كما قالَ اللّه ُ تعالى: «فَوَيلٌ لِلمُصَلِّينَ * الذينَ هُمْ عَن صَلاتِهِم ساهُونَ» .[الماعون : 4 و 5 .]

.[جامع الأخبار : 185/455 .]

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : نماز ستون دين است ؛ پس هر كه نماز خود را عمدا نخواند، دين خود را تباه كرده است و هر كه آن را در وقتش نخواند، به ويل درآيد و ويل، درّه اى است در دوزخ، چنان كه خداوند متعال فرموده است : «ويل براى نماز گزاران است ؛ آنان كه از نماز خود غافلند».

رسولُ اللّه ِ صلى الله عليه و آله : ما بينَ المسلمِ و بينَ الكافِرِ إلاّ أن يَترُكَ الصَّلاةَ الفَريضَةَ مُتَعَمِّدا، أو يَتهاوَنَ بها فلا يُصَلِّيَها

.[ثواب الأعمال : 275/1 .]

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : ميان مسلمان و كافر فاصله اى جز اين نيست كه نماز واجب را عمداً ترك كند يا آن را سبك شمارد و نخواند .

عنه صلى الله عليه و آله : بينَ الإيمانِ و الكُفرِ تَركُ الصَّلاةِ .

[كنز العمّال : 18869 .]

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : مرز ميان ايمان و كفر، ترك نماز است .

جامع الأخبار: عنه صلى الله عليه و آله : مَن تَرَكَ صلاتَهُ حَتّى تَفُوتَهُ مِن غَيرِ عُذرٍ فَقَد حَبِطَ عَمَلُهُ ـ ثُمّ قالَ : ـ بينَ العَبدِ و بينَ الكُفرِ تَركُ الصَّلاةِ 

.[جامع الأخبار : 185/456 و ح 457.]

جامع الأخبار : پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : هر كه بدون داشتن عذرى نماز خود را نخواند تا فوت شود ، عملش بر باد رفته است . مرز ميان آدمى و كفر، ترك نماز است .

عنه صلى الله عليه و آله : مَن تَرَكَ الصَّلاةَ لا يَرجُو ثَوابَها و لا يَخافُ عِقابَها، فلا اُبالِي أن يَمُوتَ يَهُوديّا أو نَصرانيّا أو مَجُوسِيّا 

.[جامع الأخبار: 186/462.]

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : هر كه از روى بى اعتنايى به ثواب نماز و نترسيدن از كيفرِ ترك آن ، نماز نخواند ، براى من مهم نيست كه جهود بميرد يا ترسا يا گبر

تا نخوردنم بگم که من دینم انسانیته هیچوقت تا جایی که یادم میاد دل کسی رو نشکوندم و همیشه حامی زنان و ...

خیلی هم خوب

ولی نماز منافاتی با انسان بودن نداره

همونطور که مسلمان نمازخون اگر دل بشکنه یا بدکسی رو بخواد پیش خدا مدیونه و بدهکار مسلمان بی نمازم همینطوره . هیچکدوم نباید خودشو ازاون یکی کاملتر یابرتر بدونه

دینداری رو‌نصفه نیمه تبلیغ نکنید لطفا

این شیوه ی ابلیسه که یه جا از دین رو عمل کنیم جای دیگه شو نه ، اونم گفت نمازبگی میخونم اما به این تیکه گل سجده نمیکنم بااین قسمتش حال نمیکنم !!

امنوا و عمل الصالحات

ایمان و عمل صالح کنارهم

پیش خدا این دو باهم قرب دارن

هم نماز و هم عمل صالح

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
من ادم قضاوت نیستم سادات جان ولی ازت التماس دعا دارم و شاید درست نباشه ولی حاظرم بهت التماس کنم ب ما ...

😢💚اینجوری نگو 

هر کی این کارو کرده خدا بر حسب حقش بهش بده لعن تاحالا نکردم چون اصلا دوس ندارم اما دلم بشکنه شکسته و طرف بد میبیین نمیدونم ولی همین الان از اتفاقی که برات افتاده دلم لرزید و شکست 💚😢نمیدونم چی بگم فقط اینکه هر کی هست بدونه که خدایی اون بالاس 

عنه عليه السلام ـ لَمّا سُئلَ عن عِلَّةِ تَسمِيَةِ تارِكِ الصَّلاةِ كافِرا دونَ الزّاني ـ : لأِنَّ الزانيَ و ما أشبَهَهُ إنَّما يَعمَلُ ذلكَ لِمَكانِ الشَّهوَةِ لأنّها تَغلِبُهُ، و تارِكَ الصَّلاةِ لا يَترُكُها إلاّ استِخفافا بها

.[علل الشرائع : 339/1 .]

امام صادق عليه السلام ـ در پاسخ به اين پرسش كه چرا تارك نماز، كافر خوانده مى شود اما زناكار، نه ـ فرمود : چون كسى كه زنا و امثال اين كار را مى كند، بر اثر غلبه شهوت دست به اين كارها مى زند، اما تارك نماز، آن را ترك نمى كند ، مگر از روى سبك شمردن و بى اعتنايى به آن

👆👆👆👆👆👆👆👆👆

نماز میخونم چون خدا ازم خواسته 🌸🌸

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
😢💚اینجوری نگو  هر کی این کارو کرده خدا بر حسب حقش بهش بده لعن تاحالا نکردم چون اصلا دوس ندار ...

من میخوام برا خدا این ی بار رو تو طول عمرم شرط بذارم بگم ازشون با تمام دل شکستم میگذرم از هر کی ک اومد و دلم رو هرجوری ک خواست و تونست شکست اما ب شرط برگشتن ابروم😭😭😭😭

قسمت میدونی چیه سادات؟قسمت من بود باهاتون اشنا بشم ک ازتون بخوام پیش مادرتون سفارش منم بکنید... سادات جان بی ابرویی رسوایی اونم ب خود خانم فاطمه زهرا قسم برا قضیه ناموسی نبودا... برا ی مسئله ی ب خدا قابل حل بود... من ادم مذهبی نیستم سادات ولی شبی ک اینجوری دلم شکست خواب دیدم ... نمیتونم تعریفش کنم ولی مضمونش بخشیده شدن از طرف خدا بود... دعام کن بگو خدا ی کاری در حقم بکنه...بگو خانم فاطمه زهرا این ی بار رو برام ابرو گرو بذاره و ابروی من برگرده... من پناهی ندارم

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
من میخوام برا خدا این ی بار رو تو طول عمرم شرط بذارم بگم ازشون با تمام دل شکستم میگذرم از هر کی ک او ...

قربونت برم😢😢😢💚همدردتم حتماااا دعات میکنم امشب حتما سر نماز شب از مادرم فاطمه زهرا(ع)میخوام هر چی هست .....

😢😢😢😢

2706