2737
2734
عنوان

نماز میخونید یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1061 بازدید | 128 پست
نه باو جالب اینجاس مامانم پوشیه میزنه من یک‌ کلاه میندازم سرم میرم بیرون

الان همه همینن باید به پوشش اعتقادات هم احترام بذاریم

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   
به مامانم میگم از الان باید پس‌انداز کنن وقتی که مردم پول بدین به یکی نماز قضایی هامو بخونه 😂🤲

بعد هر نماز ۲ رکعت بخون

دراین صورت وقتی بری  اون طرف و از نماز قضاهات پرسیدن میتونی بگی من که داشتم میخوندم تا جبران کنم شما زودی کارت دعوت برام فرستادین 😄

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

✋😐باورت میشه منم نماز قضا زیاد دارم😳😳هرچی میخونی مگه تموم میشه

خدایاآااااااااااا 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728
بعد هر نماز ۲ رکعت بخون دراین صورت وقتی بری  اون طرف و از نماز قضاهات پرسیدن میتونی بگی من که ...

میگم یه سوال😂✋ببخشید میپرسم

😐وقتی یادت نیاد چه رکعتی و چه نمازی رو قضا کردی باید چه کنی

نزد انسان ها انسانیت تقدس دارد
اخه دختر قشنگ خودت قانع میشی؟ یه نجس بیاد تو مسجد که مسجدو تعطیل نمیکنن؟ نماز و عبادت تو بین خودت و ...

میدونی تهمت و بی ابرویی چ دردی داره؟ خدا برا هیچ خلقی نخواد... میدونی چقد سخته؟ دلم هرروز میخواد بمیرم...نه فکر کنی بحث ناموسی بوده ها نه... ی عده ک با کوچکترین چیزا بی ابروت میکنن... خدای من منو بخشید ولی ی عده بخشیدن ک تو سرشون بخوره منو خجالت زده کردن و همچنان هم منتظر عذاب الهی برای من هستن... من حتی دلم نیومد نفرین کنم و بگم بلایی ک سرم اوردن سرشون بیاد... نمیدونم چقدر از حرفام رو درک کردی؟من از خدا توقع داشتم ن اونا رو مجازات کنه بلکه از من دفاع کنه... 

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2738

گوش دادن به سوره صافات وجن در دفع اجنه وشیاطین که برهمزاد انسان مسلط شده و باعث میشود. انحراف فکری. قضاوتهای غلط. وسواس فکری. بی میلی به نماز خواندن وقرآن خواندن وحتی گوش دادن .ترس. استرس.بی قراری . افکار شیطانی.نااميدي .شک وتردید وهرچیزی که انسان را از خدا وعبادت دور میکند وشدت بر ارتکاب گناه میشود .با گوش دادن این سوره ها این علائم کم میشود.برای دفع اجنه. مس جن تابع .همزاد مترادف ام الصبیان اجنه شیطانی بسیار مفید وتوصیه میشود.بهترین راه درمان مشکلات ماوراء الطبیعه فقط قرآن کریم میباشد اگر با حوصله وتمعن وتدبر به تلاوت وگوش دادن به قرآن بپردازید مطمئن باشید اکثر مشکلات شما حل میشود.

شما ساداتی؟سادات عزیز من ادم مذهبی نیستم ولی به ی چیزیب شدت معتقدم...به بانوی دو عالم خانم فاطمه زهر ...

بله ساداتم💚💚😊🌻حتمااااااا دعاتون میکنم شما هم دعام کنید 

تو نماز شب حتما دعاتون میکنم عزیزم

نزد انسان ها انسانیت تقدس دارد
میگم یه سوال😂✋ببخشید میپرسم 😐وقتی یادت نیاد چه رکعتی و چه نمازی رو قضا کردی باید چه کنی

خب طبیعیه که تک تک قضاهات یادت نباشه ، به نیت نماز قضا بخونین . لازم نیست تو نیت حتما بگین کدوم نماز و کی..

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
بله ساداتم💚💚😊🌻حتمااااااا دعاتون میکنم شما هم دعام کنید  تو نماز شب حتما دعاتون میکنم عزیزم

ممنونم شاید مادرتون ب واسطه شما نگاهی ب دل شکسته من کنه...منم چشم از خدا میخوام براتون هر چی حال خوبه رقم بزنه

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2706