2733
2734
عنوان

نماز میخونید یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1061 بازدید | 128 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا نخوردنم بگم که من دینم انسانیته هیچوقت تا جایی که یادم میاد دل کسی رو نشکوندم و همیشه حامی زنان و ...

آهان فکر کردم زرتشتی مسیحی هستی 😅

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   
وای خدا دوباره یاد اون چند سال نماز قضایی که گردنمه  افتادم استرس گرفتم😐💔

آخ آره منم😐💔

خیلی زیادن.یعنی خدا میبخشه الان که دارم بقیشو میخونم؟🤔

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731
😆😞😞😞الان نماز صبحای خیلی قضا میشه  😀✋ساعت زنگدار بخر ازونا که صداش بلنده بیدار میشی😂من خ ...

من ی ساعت ک هیچ سه تا رو کوک میکنم بیدار هم میشم ولی دوباره می خوابم😐😂🤦🏻‍♀️

وای خدا دوباره یاد اون چند سال نماز قضایی که گردنمه  افتادم استرس گرفتم😐💔

میخواین تو تاپیکم تگتون کنم جمع از خانوما هستن توش کارای مذهبی و ..میکنیم

بعد از ظهر تاپیکم رو میزارم

خیلی ها رو باید تگ کنم شما هم میخواین تگتون کنم🌻🌻😀

نزد انسان ها انسانیت تقدس دارد
من ی ساعت ک هیچ سه تا رو کوک میکنم بیدار هم میشم ولی دوباره می خوابم😐😂🤦🏻‍♀️

😂✋نه ساعت زنگدار منو صداشو بشنوی دیگه غلط میکنه آدم بیدار نشه😳اینقد بلنده

راستی میخواین تو تاپیکم تگتون کنم

نزد انسان ها انسانیت تقدس دارد
2738
آخ آره منم😐💔 خیلی زیادن.یعنی خدا میبخشه الان که دارم بقیشو میخونم؟🤔

به مامانم میگم از الان باید پس‌انداز کنن وقتی که مردم پول بدین به یکی نماز قضایی هامو بخونه 😂🤲

"تسلیم وقتی آسان تر می شود که ماهیت زودگذر همه ی تجربه ها را درک کنید."💕✨
منم دعا کن

ان شاالله که عاقبت به خیر باشی عزیزم

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

الان بعضیا میگن نیت ات پاک باشه .کار خوب کن .اما مثل این میمونه شما تمام عمر فقط نوتلا بخوری .هم خوبه هم خوشمزه اما آیا برای بدن کافیه ؟ 

همه هم میگن ما از مذهبیان بد دیدیم نماز نمیخونیم.یکی نیست بگه تو چیکار بقیه داری خودت خوب باش .

میخواین تو تاپیکم تگتون کنم جمع از خانوما هستن توش کارای مذهبی و ..میکنیم بعد از ظهر تاپیکم رو میزا ...

شما ساداتی؟سادات عزیز من ادم مذهبی نیستم ولی به ی چیزیب شدت معتقدم...به بانوی دو عالم خانم فاطمه زهرا... مادر شماس... میشه ب مادرتون از طرف من ی چیزی بگین؟بگین هلن گفت من نمیدونم از چ راهی نمیخوامم بدونم ولی میدونم اگ شما از خدا بخواین خدا روی شمارو زمین نمیندازه... بگین هلن گفت من شمارو ب ابروتون قسم میدم ابروی منم برگردونین...😔

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
من خیلی نماز میخوندم شب جمعه ها قبل نماز صبح غسل میکردم نماز امام زمان میخوندم ینی ب مدت یک سال یک ش ...

اخه دختر قشنگ خودت قانع میشی؟ یه نجس بیاد تو مسجد که مسجدو تعطیل نمیکنن؟ نماز و عبادت تو بین خودت و خدای خودته، اعمال بقیه چرا باید توش موثر باشه. مثل این می مونه من بگم یکی رو دیدم شبیه تو بهم نارو زد، خیانت کرد دیگه حالم از تو بهم میخوره هربار ببینمت یه دعوا بکنم باهات. نمیگی بمن چه.... 

بد خ اخلاقی وبی انصافی یه عده آدم ناکافی و ناکامل چه ارتباطی به تو و رابطتت با خدای خودت داره. 

بعدم اگر تمام صورت عدالت الهی توی این دنیا اجرا بشه روز قیامت و آخرت بی معنا نمیشه؟ این دنیا زمین کاشت برا  برداشت قیامت اینوری بکاری وبرداری پس اونور چی؟ همه  چیز اینجا نیست

شما ساداتی؟سادات عزیز من ادم مذهبی نیستم ولی به ی چیزیب شدت معتقدم...به بانوی دو عالم خانم فاطمه زهر ...

عزیز دلم ایشالله خدا کمکت کنه آبروت حفظ بشه

"تسلیم وقتی آسان تر می شود که ماهیت زودگذر همه ی تجربه ها را درک کنید."💕✨
2706