2204
2217
عنوان

نماز میخونید یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 123 پست

عنه عليه السلام ـ لَمّا سُئلَ عن عِلَّةِ تَسمِيَةِ تارِكِ الصَّلاةِ كافِرا دونَ الزّاني ـ : لأِنَّ الزانيَ و ما أشبَهَهُ إنَّما يَعمَلُ ذلكَ لِمَكانِ الشَّهوَةِ لأنّها تَغلِبُهُ، و تارِكَ الصَّلاةِ لا يَترُكُها إلاّ استِخفافا بها

.[علل الشرائع : 339/1 .]

امام صادق عليه السلام ـ در پاسخ به اين پرسش كه چرا تارك نماز، كافر خوانده مى شود اما زناكار، نه ـ فرمود : چون كسى كه زنا و امثال اين كار را مى كند، بر اثر غلبه شهوت دست به اين كارها مى زند، اما تارك نماز، آن را ترك نمى كند ، مگر از روى سبك شمردن و بى اعتنايى به آن

👆👆👆👆👆👆👆👆👆

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

😢💚اینجوری نگو  هر کی این کارو کرده خدا بر حسب حقش بهش بده لعن تاحالا نکردم چون اصلا دوس ندار ...

من میخوام برا خدا این ی بار رو تو طول عمرم شرط بذارم بگم ازشون با تمام دل شکستم میگذرم از هر کی ک اومد و دلم رو هرجوری ک خواست و تونست شکست اما ب شرط برگشتن ابروم😭😭😭😭

قسمت میدونی چیه سادات؟قسمت من بود باهاتون اشنا بشم ک ازتون بخوام پیش مادرتون سفارش منم بکنید... سادات جان بی ابرویی رسوایی اونم ب خود خانم فاطمه زهرا قسم برا قضیه ناموسی نبودا... برا ی مسئله ی ب خدا قابل حل بود... من ادم مذهبی نیستم سادات ولی شبی ک اینجوری دلم شکست خواب دیدم ... نمیتونم تعریفش کنم ولی مضمونش بخشیده شدن از طرف خدا بود... دعام کن بگو خدا ی کاری در حقم بکنه...بگو خانم فاطمه زهرا این ی بار رو برام ابرو گرو بذاره و ابروی من برگرده... من پناهی ندارم

هلن معتقده ک شخصیت و فکر همه ادما محترمه مگر اینکه خودشون بخوان محترم شناخته نشن... هلن بازم قوی تر شد از دل اون همه خاکستر ی الماس پیدا کرد...
من میخوام برا خدا این ی بار رو تو طول عمرم شرط بذارم بگم ازشون با تمام دل شکستم میگذرم از هر کی ک او ...

قربونت برم😢😢😢💚همدردتم حتماااا دعات میکنم امشب حتما سر نماز شب از مادرم فاطمه زهرا(ع)میخوام هر چی هست .....

😢😢😢😢

دختری اسفندی❄با افتخار ساداتم💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚هرچه پیش آید خوش آید❤❤❤❤ما که خندان میرویم 😉😉با افتخار محجبه ام
2215
میخواین تو تاپیکم تگتون کنم جمع از خانوما هستن توش کارای مذهبی و ..میکنیم بعد از ظهر تاپیکم رو میزا ...

لطفا منو هم تگ کنید ممنون مهربانو

عضو گروه آبی💙 چالش زمستان بامداد خمار😍وزن اولیه: 68/۷💙💙وزن هدف : 61💙💙💙💙 نگاهت که به آسمان باشد،دیگر دلت از زمینی‌ها نمیگیرد. 
من یه راه حل دارم تضمینی تضمینی  بدون شک

بگید لطفا

عضو گروه آبی💙 چالش زمستان بامداد خمار😍وزن اولیه: 68/۷💙💙وزن هدف : 61💙💙💙💙 نگاهت که به آسمان باشد،دیگر دلت از زمینی‌ها نمیگیرد. 
قربونت برم😢😢😢💚همدردتم حتماااا دعات میکنم امشب حتما سر نماز شب از مادرم فاطمه زهرا(ع)میخوام هر چی ...

ممنونم عزیزم

هلن معتقده ک شخصیت و فکر همه ادما محترمه مگر اینکه خودشون بخوان محترم شناخته نشن... هلن بازم قوی تر شد از دل اون همه خاکستر ی الماس پیدا کرد...
احادیثی که از آقا رسول الله و امامان توی کتاب ها نقل شده فرستادم توی پست های بعدی

ممنون خوندم🙏🏼میشه لطفا سرنمازتون برا خوب شدن حال مامانم دعا کنید 😔🙏🏼

2050
جواب این سوال ب تو ربطی نداره

چرا مطلبو درست نمی خوانید از اونایی که لایک کردن متعجبم

زندگی وقتی شیرین میشه که هیچ توقعی از هیشکی نداشته باشیم /چقدر برای دیگران مفید بودی که از دیگران توقع داری/اگه دیگران زندگی مشترکت رو برات سخت کردن یعنی هنوز نفهمیدی باید حصار تنهایی درست کنی برای خانواده کوچیکترت/دیگران مهم نیستن فقط خودت مهمی/ از آدمایی که ناراحتت می کنن  دور باش تاپیکامخاطراتمن دوسشون دارم/ چن تا تاپیکام برای خواهرمه تناقض دیدین نگید دروغگوئه😅برای مامان شدنم دعا کنید مرسی😊

نه،نمیخونم

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
جواب این سوال ب تو ربطی نداره

عزیزم نمیخوایی جواب بدی نده.. مجبور نیستی ک بی احترامی کنی... 

شما اگ نماز نمیخونین و فازتون روشنفکرانست پس بهتره تو همچین تاپیک نباشین ک شأن بلندتون حفظ بشه.. 

جدیدنا روشنفکرا خیلی بی احترامی میکنن تو سایت❤

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜

تنها توصیه ام برای اینکه راحت نمازاتو بخونی اینه که سر وقت هر جا بودی تلاش کنی بخونی اول وقت خیلی راحت تره و اینکه تو نمازات خیلی مناجات کن که حس خوب بگیری

زندگی وقتی شیرین میشه که هیچ توقعی از هیشکی نداشته باشیم /چقدر برای دیگران مفید بودی که از دیگران توقع داری/اگه دیگران زندگی مشترکت رو برات سخت کردن یعنی هنوز نفهمیدی باید حصار تنهایی درست کنی برای خانواده کوچیکترت/دیگران مهم نیستن فقط خودت مهمی/ از آدمایی که ناراحتت می کنن  دور باش تاپیکامخاطراتمن دوسشون دارم/ چن تا تاپیکام برای خواهرمه تناقض دیدین نگید دروغگوئه😅برای مامان شدنم دعا کنید مرسی😊
2051