2137
2217
عنوان

چقدر شبیهن+عکس .سحر و صحرا😅

153 بازدید | 4 پست

اینو تو اینستا اتفاقی دیدم یاد حرف شوهرم افتادم گفت اگه صحرا سایز ۳۶ سحر قریشیه😆😅🤣 (از لحاظ چهره منظورش بود) 😅🤣 واقعا چقدررر شبیهن ادم خندش میگیره ازیم حجم شباهت 😂🤣😅 بعد ی جا نوشته بود این صحراعه یکاری کرده کسی تو کامنتا نتونه اسم سحرقریشی رو بیاره انگار اون اسم  و جزو کامنتای ممنوعه کرده😂🤣😅چقد فیکه 

بعد جالب تر اینه ک منم شبیه صحرا ام ولی نسخه بورش😅🤣😂 و چقدرم لجم در میاد یکی بهم میگه چون از جفتشون خوشم نمیاد یه جوری فیک و حرص در بیارن😑🤮 و من چقدر بیکارم ۱۰ صبح روز شنبه پیگیر اینام😂😅😄😅😄

😂سایز 36

هیتـلرم  خوبع اما عاشق با پنبع سربریدنای چرچیـلم                        من بین ی انسان فرهیخته ومتشخص و ی انگل بد دهن بی شخصیت  مدام در حال نوسانم. 🐺                                            بـا عـینـک گـانـدی و در فـرمـتـ ،پـوتـینـم.                           https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیده میزنم                                                                        غذا تو گلوتون گیر کردع!من هم میتونم محکم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم براتون دعا کنم ،کدومو انتخاب میکنید؟!

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215