2737
2734
عنوان

بیچاره شدم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی نشده درست میشه ولی اطلاعاتش پاک میشه  نهایتا فلش میکنن

واای یبارم گوشیم رمزش باز نشد فلش زدن همه چیم پاک شد 

اخه بابام برده گوشی فروشی بعد گفتن باید بره گارانتی ما نمیتونیم بازش کنیم🤕

2728
خب الان واسه من روشن نمیشه میگم شاید از باطریش باشه یا شوک بزنن شاید درست بشه  چیکار کنم  ...

من گوشیمو زدم راه اندازی مجدد بشه خاموش شد دیگه روشن نشد هرتعمیرگاهی بردم گفتن سی پی یو گوشی سوخته و...بردم نمایندگیش‌ بعد از بررسی گفتن مشکل فنی از خود گوشی هست ویه گوشی نو بهم دادن...وقتی خراب شد فقط دوماه از گارانتی باقی مونده بود

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
من گوشیمو زدم راه اندازی مجدد بشه خاموش شد دیگه روشن نشد هرتعمیرگاهی بردم گفتن سی پی یو گوشی سوخته و ...

عه 

الان من میخام ببرم پیش اونی که ازش خریدیم از گارانتیش استفاده کنم 

مدل گوشیت چی بود ؟؟ 

چجوری بردی پیش نمایندگی ؟؟

عه  الان من میخام ببرم پیش اونی که ازش خریدیم از گارانتیش استفاده کنم  مدل گوشیت چی بود ...

هوآوی بود اونی که خراب شد مدلش یادم نیست .اتفاقا یه مدل بالاتراز گوشی خودم بهم دادن چون رنگ ومدل گوشی خودم روموجود نداشتن...ربطی به فروشنده نداره اگر گوشی بارکد گارانتی داشته باشه ..هم میتونی تماس بگیری با نمایندگی هم میتونی ببری جایی که نمایندگی برند گوشیت هست.

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
هوآوی بود اونی که خراب شد مدلش یادم نیست .اتفاقا یه مدل بالاتراز گوشی خودم بهم دادن چون رنگ ومدل گوش ...

اره ی کارت داشت توش بعد بارکدم فکنم داشت 

گوشی من پوکو ایکس سه هست 

نمیدونم نمایندگیش کجا میشه

2738
بک اپ چیه ؟؟

یه کپی از اطلاعات

اینطوری اگه گوشیت ریست بشه بازم به اطلاعاتت دسترسی داری

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...