2733
2734
عنوان

بیچاره شدم ...

289 بازدید | 26 پست

بچه ها اومدم فونت گوشیمو عوض کنم بعد اومد راه اندازی مجدد اونو زدم حالا گوشیم خاموش شده دیگه روشن نمیشه 

دادم بابام ببره بدن درست کنن ولی میخام بدونم کسی اینجا نمیدونه از چیه ؟؟ 

الان با گوشی مامانم اومدم نی نی سایت 

لطفا هرکس سر در میاره بگه 

برای فونت یه نرم‌افزار نصب کرده بودی؟

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو خود گوشی تم هست از تو اون داشتم فونت میزاشتم 

آهااا شاید ویروسی بوده

من یه تبلت داشتم که همین مشکل براش پیش اومد. هنگ کرد و وقتی خاموشش کردم دیگه روشن نشد 🤦🏻‍♀️

آخرش هم ریست‌فکتوریش کردن تا دوباره روشن بشه💔

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...
2728
2738
ریست فکتوریش بشه چی میشه؟؟ هیچی از گوشیم پاک نمیشه؟؟ هزینش چقد شد ؟ 

با ریست فکتوری هرچی که داری پاک میشه. یادم نیست از من چقدر گرفتن ولی فکر نکنم در کل هزینش زیاد بشه

خب الان واسه من روشن نمیشه میگم شاید از باطریش باشه یا شوک بزنن شاید درست بشه  چیکار کنم  ...

عزیزم انشالله که بریک نشده شاید مشکل از باطری باشه حالا ببین آخرش چی میگن بردی بهم بگو

با ریست فکتوری هرچی که داری پاک میشه. یادم نیست از من چقدر گرفتن ولی فکر نکنم در کل هزینش زیاد بشه

وااای   

هزینش مهم نیس 

فقط هیچیم پاک نشه 

یعنی امکانش هست که ریست فکتوری بشه؟؟ 

اخه هنوز یسال نشده ک دارم استفاده می کنم

وااای     هزینش مهم نیس  فقط هیچیم پاک نشه  یعنی امکانش هست که ریست فکتوری ب ...

اگه سیستم بالا نیاد معمولا ریست‌فکتوری می‌کنن.

کاش بک‌آپ گرفته بودی 💔

2706