2726
عنوان

لول بالاترین دانشگاه ایران کدومه؟

950 بازدید | 26 پست

شریف یا تهران؟

دیگه گذاشت دورانی که میگفتم اشکال نداره من انجامش میدم🤗                                                                                     هرکی باهام خوب باشه بیشتر باهاش خوبم ! هرکی باهام بد باشه بیشتر باهاش بدم! هرکی بهم ارزش بده بیشتر بهش ارزش میدم! هرکی جویای احوالم باشه بیشتر جویای احوالش میشم!هرکی قیافه بگیره بیشتر قیافه میگیرم! هرکی مهربون باشه باهاش مهربونترم! خلاصه مطلب هرکی یه قدم مثبت به سمتم برداره صد قدم به سمتش برمیدارم ! ولی برعکسش... بای بای بسلامت😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره برای چه رشته ای

در انتظار فردا شب را سحر کن🎵                               با کوله باری از نور از شب گذر کن🎶.                     سرمست و عاشقانه در خود نظر کن🎼                         بشکن در قفس را از تن رها شو🎸                            درمان درد دردمند آن را دوا شو 🎻.                            از خود دمی برون آ محو خدا شو⁦⁦⁦🌬️⁩⁦🌨️⁩🌝          
2728

بستگی داره مثلا حقوق بهشتی رو بیشتر قبول دارن تا تهران

ولی درکل تهران و بهشتی و علامه و امیرکبیر و شریف و خوارزمی میشه جزو اولویتا

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 

شریف قطعا

اما بعضی رشته ها متفاوته مثلا برای رشته ریاضی کاربردی، دانشگاه امیرکبیر برتره 

یا بعضی رشته هارو شریف نداره که تهران و امیرکبیر دارن. طبیعتا اونا میشن اول

بعد از این ۳تا دانشگاه علم و صنعت برتره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706