2733
2734
عنوان

چطوری به شوهرم بفهونم

559 بازدید | 55 پست

سلام 

من یه قضیه ی ناراحتم میکنه اینکه شوهرم هر ماه مبخواد اسباب بازی برای بچه خواهرش و گاهی برای بچع برادرش بخره ,و میگم سالی دوتا اسباب بازی بخر میگه میخوام بخرم ماه پیش دوتا اسباب بازی خرید دوباره دیشب رفته بودیم بیرون میخواست اسباب بازی بخره زنگ میزنه بهشون میگه میخوام اسباب بازی بخرم،اگه اونا هم برای ما چیزی میخریدن اشکالی نداشت ولی شوهر من بدون برنامه اسباب بازی میخره در صورتی که مارو پاگشا کردن خیلی کادوهای بی کیفیتی دادن انگار داشته بودن تو خونه میخواستن رد کنن فقط کادو میگیرن یبار چرا اونا نباید بخرن

بره هر چقدر میگم مگه اونا میخرن میگه من کاری ندارم، چطور باید بگم که بفهمه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وضع مالیتون‌خوبه؟؟

اگه خوبه ک‌خب بخرین دل بچه ها رو شاد کنین ک‌خیلی با ارزشه شما برا بچه هاشون میخرین‌ ن خانوادشون

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2738

بذار بخره چون اخلاق تا آخر عمر عوض نمیشه

هر چقد بگی برعکس عمل میکنه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

هیچ راهی مگر اینکه حسابی تو خرج بندازیش که پول اضافه نداشته باشه 

کاش توی دوران آشنایی اینها رو بررسی کنید و تعیین تکلیف کنید که اینقدر اذیت نشی  

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2706