2737
2734
عنوان

عید میرم سر خونه زندگیم...

258 بازدید | 27 پست

عید میرم و دارم وسایلم کامل میکنم اما خیلی استرس دارم شدید نمیدونم چرا...هر روز سرکار و بعدشم کارای خونه...دوس ندارم مادر شوهرم دخالت کنه دخالت های خودش و دخترش باشه همونجوری که تو دوران عقد منو رها کردن و برام کاری انجام ندادن....البته توقعی نیست ...دلم صاف نمیشه هرکاری میکنم

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

حالا من توکارهای زنداداشام دخالتی نداریم میگیم زندگیه خودشون هست

مادرم هم دخالت نمیکنه اصلا

حتی شادترین انسانهادوست دارندازیک روزی در تنهایی و سکوت زندگی کنند به این میگویندارامش
2738
حالا من توکارهای زنداداشام دخالتی نداریم میگیم زندگیه خودشون هست مادرم هم دخالت نمیکنه اصلا

اذیتم کردن دو رو بازی در آوردن هیچ مراسمی نذاشتن برم و....

به خودت و زیباییت اهمیت بده وگرنه لابه لای زندگی از بین میری و هیچکس نمیفهمه ..............

زندگی همینه...

باید خودتو اماده کنی و فقط رو خودتون دوتا حساب کنی، خانواده همسر منم جیبشو کامل خالی کردن اومدن خواستگاری و کلی وعده وعید دادن(من ۷ سکه مهر کردم و هیچی نمیخواستیم جز صداقت ولی خوانوادش بخاطر بله گرفتن قول خونه ماشین و... میدادن) بعدش پشتمونو خالی کردن خودم مجبور شدم خونه رهن کنم!!!

اکثر خواستگارا حرف زیاد میزنن..

تازه بعدشم کلی بلا سر زندگیمون اوردن الانم قطع ارتباطیم همسرمم خونه ماشین گرفت بنامم کرد تا حساب کار دست خانوادش بیاد

زندگی همینه... باید خودتو اماده کنی و فقط رو خودتون دوتا حساب کنی، خانواده همسر منم جیبشو کامل خالی ...

من خونه گرفتم ماشین عوض کردم حتی رهن الان من دارم میدم دو قورت نیم مادرش و خواهرش همیشه بود و میگفتن هیچکس دلسوزتر از ما برات نیست و الان میدونم هیچکس دشمن تر از اونا برام نیست

زندگی همینه... باید خودتو اماده کنی و فقط رو خودتون دوتا حساب کنی، خانواده همسر منم جیبشو کامل خالی ...

انقدر دلم پره که صاف نمیشه ازشون نمیتونم ببخشمشون 

چرا همه ی هزینه ها رو شما انجام دادی؟

همسرم مشکل مالی خورد و یه حالت ورشکستگی ...دیگه باهم جمعش کردیم ولی خانواده اش انقدر در حقم بد کردن دائم نیش کنایه ازشون شنیدم وقت میگفتم یه عروس بیشتر ندارید چرا زنگ نمیزنید جواب مادر شوهرم این بود قرار نیست از خواب بیدار بشیم به همه زنگ و پیام بدیم و حتی دخترشم همین گفت یا حتی مهمونی هاشون دعوت نمیکنن 

همسرم مشکل مالی خورد و یه حالت ورشکستگی ...دیگه باهم جمعش کردیم ولی خانواده اش انقدر در حقم بد کردن ...

ببین مادر شوهر ،خواهرشوهر به کنار

الان همه ی خرجها رو شما انجام دادی ،حق داری خب

میگی زندگی خودمه ،ولــــــــی بدجور داری همسرتو به بی مسولیتی عادت میدی ، اینجوری دیگه هیچوقت برات کاری نمیکنه حتی جواب خواهرشم بخاطره تو نمیده

چون تلاشی برای این زندگی نکرده 

2706