2737
2734
عنوان

ب شوهرم پیام دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1410 بازدید | 73 پست
آهان، پس اگر صلاح میدونی یه خط توضیح بده ناس چیست؟ موارد مصرفش چیست ؟ و چرا نباید در جیب شوهرت دیده ...

ناس تقریبا یه پودر سبز رنگ هست که میذارن زیر زبونشون و تو دهنشون و فکر می‌کنم خیلی عذر میخوام بعدش تفش میکنن بیرون 

یه جور حالت منوی و نئشه گی میده بهشون 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
مثل حشیشه ولی مثل آدامس میجونش جزو مواد مخدره

ن بابا لای دستمال کاغذی میریزن میزارن پشت لب بعد ۱۰ دقه اینا درش میارن

حداقل یک لایک بکنین بفهمم زنده این پست که نمیزارین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بگو تو محله ما حتی ب بچه هم میدن میاد تو سوپر بلند داد میزنه دوتا ناس بده

😲😳

مگه کجا زندگی میکنید😐

من حاجتمو از حضرت زهرا گرفتم روز تولدش 🥰🤩اگه امضامو میخونی یه صلوات بفرست سالم بغلش کنم   بعد ۸ سال تو به من هدیه دادی💗برام حفظش کن💚
2731
2738
س نمره

این همه سوال اونم تشریحی ۳نمره

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
ناس😐😐پر از خواص😂😂

بدرد چی میخوره؟

با نگاه عاشقونه❤چه عاشقانه ای خواهد شد وقتی نگاه در نگاه تو نفس در نفس های تو در آغوشی پر از عطرِ تنِ تو آرام بگویم (دوستت دارم)❤(درخواست دوستی🙅🏻‍♀)👊🏻
بدرد ک نمیخوره جز کثیف کاری😣

یعنی از کثیف کاری خوششون میاد چرا استفاده میکنن پس؟

با نگاه عاشقونه❤چه عاشقانه ای خواهد شد وقتی نگاه در نگاه تو نفس در نفس های تو در آغوشی پر از عطرِ تنِ تو آرام بگویم (دوستت دارم)❤(درخواست دوستی🙅🏻‍♀)👊🏻
2706