2733
2734
عنوان

بینی پسرم فوت کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 2071 بازدید | 35 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فامیل ما یه بچه داره زمانی که کوچولو بود تب میکرد اب دهانش سرازیر میشد میبردنش پیش یه خانمه فوت میکرد یه بار خیار یه بار انگور درمیاورد جالبه فامیلمون میکفت بچه من لب به میوه نمیزنه از میوه بدش میاد بنظر شما سرکاری نبود؟ ولی میگفت فرداش بچه حالش خوب میشد 

2728
عادت کنه یعنی چجوری؟ اگه نمیبردم جریان اون نخود جی میشد؟

میگن بمونه عفونت میکنه. ینی انگار اون قسمت یه حفره شده ک هر چیزی میتونه گیر کنه توش

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
اخه نمیبردم اون نخود که از تو گلوش در اومد اون چی میشد؟

خودش میرفت

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2738

حالا من از بچگی استخون ماهی گیر میکرد تو گلوم از بچگی  مامانم منو برد پیش یه خانمه دست میکرد تو دهانم استخوان ماهی رو درمیآورد همین باعث شد جاش باز شد و هرموقع ماهی میخوردم گیر میکرد دم به دقیقه میرفتم پیش خانمه. الان خانمه فوت شده . عروسش اینکارو میکنه ولی میگن عروسش  جیزی که تو گلو گیر کنه رو بیرون نمیاره میفرسته پایین 

اخه کجای گلو گیر کنه مگه گلو یه راه نیست گیر کنه که ادم دور از جون خفه میشه !

بابا شگردشونه واسه پول گرفتن دیگه

شما الان پاشو برو پیششون اگه بهت گفتن نه هیچی تو گلوت نیست بیا هر چی میخوای به من بگو

عین دعانویسا هستن دیگه ، میبینی وقتی میری پیش یه دعا نویس میگی آیا منو طلسم کردن؟ برمیگرده میگه آره آره بیا طلسم باطل کردنشو بدم بعد ازت پول میگیره

عمرا اگه بهت بگه نه طلسمت نکردن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2706