2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 شما نتیجه گرفتین؟

من یکماهه دارم میرم انقدردقیق وخوبه که نگوبعدشم یه آرامشی تومطب ورفتارخودش هست که خیلی هاکه بخاطراسترس باردارنمیشن بخاطراون ارامش ودقت خانم دکترخیلی هاشون نتیجه گرفتن اگه بری میفهمی چی میگم

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
پس حتمابروپریساموسی پور

امروز روز ۳ پریودیم  هرجور شده باید برم    چند روزه گیج‌میزنم  حمدی  اخرین بار دوماه پیش رفتم گفت برو  ی ماه بعد بیا واکسن زده بودم ۶ ماهه میرفتم‌اون

امروز روز ۳ پریودیم  هرجور شده باید برم    چند روزه گیج‌میزنم  حمدی   ...

نمیدونم منم حمدی میرفتم ولی خیلی هاگفتن برانازایی موسی پوربهتره منم دارم میرم موسی پورتوهم امروززنگ بزن حتمابگوامروزردز3پریودمه لطفاوقت بدین ازساعت 10ونیم هستن تا7عصرشنبه دوشنبه چهارشنبه

نمیدونم منم حمدی میرفتم ولی خیلی هاگفتن برانازایی موسی پوربهتره منم دارم میرم موسی پورتوهم امروززنگ ...

ببهشید عزیزم دوباره‌از اول ازمایش سونو ایناومینویسه

ببهشید عزیزم دوباره‌از اول ازمایش سونو ایناومینویسه

سونوکه خودش اونجاهرسری واژینال انجام میده آزمایش خودت وهمسرت اگه تازه باشه نه دوباره نمینویسه من همسرم تازه ازمایش داده بودبرااون ننوشت  ولی براخودم که قدیمی شده بودازمایش خونم دوباره نوشت واینکه عکس رنگی داشتم دیگع اونم دوباره ننوشت بیشترپاپ اسمیروازمایش خون مینویسه

میگم گلم من سراغ دارم ولی تو تهرانه کلینیک ناباروری نیکان کلاً کارشون ivfو iuiو انتقال جنین من خواهر شوهرم اونجا بچه دار شد انتقال جنین انجام داد اولین سونوگرافی انجام داد همه چی عالی و موفقیت بعد از ۴ هفته مادرشوهرم نمیدونی داره چه میکنه چه بریز و بپاشی خدا شانس بده  والا

2706