2733
2734

بیست و شش سالمه.

اینقدر تاپیک زدم در مورد اخلاقم که حالم بهم میخوره دوباره بنویسم.

اما در یک کلام بگم مقصر خودم و خانواده ام هستیم اجتماعی نیستیم اصلاااا دوست صمیمی ندارم اداب معاشرت صفر.

دانشگاه رفتم خوابگاه رفتم ابروم جلو همه رفت از ندونستن خیلی چیزا که برای بقیه عادیه اما چون من تو جمع ها نبودم هیچی حالیم نیست.

ظاهر سااده و خیلی ارومم.

قدم خیلی بلنده 178 و خیییلی تیکه و کنایه شنیدم از قدم .

نمیدونم چه غلطی بکنم اصلا جذاب نیستم کسل کننده ام ادم نچسبیم.

. دارم کلاس ارایشگری میرم اما تا درست و حسابی یاد بگیرم و برای خودم سالن بزنم طول میکشه.

میگم تا الان کدوم گوری بودم پنج سال خوابگاه بودم تو زندان. مادرم میگه بشین قران بخون شاید فرجی شد .

از فردا میخام بخونم اما نمیدونم چون اصلاااا اعتقاد ندارم به این جور ختم ها چون وقتی در اجتماع نیستی و کلا دور و برت موردی نیست اخه ادم صب تا شب یه گوشه بشینه قران بخونه چه فایده داره؟؟!!!!

خواستم دردو دل کنم. اخه کجا برم کسی نیست  مادرم تو دلش چیزی نیست غصمو میخوره خودش ناراحته  مادرم همسنم بود سرکار میرفت و هم ازدواج کرده بود.

الان ساعت یک و هفت دقیقه روز سوم اسفنده 1402 هست من تصمیم گرفتم از این به بعد به فکر اینده ام باشم. با اینکه 28 سالم شده و خیلی اشتباه کردم اما دیگه بچه بازی بسه و میخوام برای اینده ام تلاش کنم. نمیخوام دیگه حسرت بخورم نمیخوام جوری باشم که دوباره مجبور بشم تایپیک بزنم که اره من هیچی نشدم چون همش خودم مقصر بودم و این گوشی لعنتی که معتاد شدم بهش همه همسنام دارند مثل ادم زندگی میکنند اما من چی .دیگه تموم شد اون فاطمه تموم شد من دیگه آدم شدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سعی کن اجتماعی باشی دیگه الا قدیم نیست میدونم خانواده ها میگن زشته این کارو نکن اون کارو نکن ولی الا قدیم نیس الا پسرا ب این چیزا خیلی اهمیت میدن تااا چادر و نمازو قران خوندن

عزیزم یه سری دوستان هستن‌که معرفن  پسر وبه دختر ودختر وبع پسر معرفی میکنن برای ازدواج وخواستگارب اما به نظر من‌درست نیست و همینجور خودتون گفت درست اینه تو اجتماع باشید جای که مناسب شخصیتتونه‌و از طرفی جای که‌میتونید شخص مورد نظرتون رو پیدا کنید بعدم من فک‌میکنم بهتره یکم عزت نفس داشته باشید خودتونو دوس داشته باشید وقتب خودتون احترام نزارید به خودتون واینجوری راجب خودتون بگید توقع دارید دیگران چه برداشتی از شما داشته باشن

2738

خودتو با همین داشته هات دوست داشته باش هر کی ازدواج نکرد دنیا به آخر نرسیده برو هنر یاد بگیر درس بخون کار کن هر چیزی که دوسداری ولی شوهر کنی هیچ کاری نمیتونی کنی نمیگم بده بالاخره احتیاج به ازدواج داره آدم بالاخره میگن برای هر کس خدا یک جفت ساخته هنوز جفتت پیدا نشده تو به خودت بیا برو بیرون برو تو اجتماع هم رشد میکنی هم یکی پیدا میشه از خودت بیشتر بخوادت

میشه برای دل شکسته ام یه صلوات بفرستی 🙏💔

ی کسایی رو میبینی ازدواج کردن میگی خدایا این زن ی ذره مهر نداره با این قیافه اش چجوری شوهرش پسند کرده اینو...

آرایشگاه ک بری کم کم خیلی چیزارو یاد میگیری محیط پر رفت وآمدیه و از طرفی هنر خیلی خوب وپردرامدی هست 

درضمن تا خدا نخواد هیچی نمیشه انشالله قسمتت ی شوهر خوبی باشه

اصلا تو ایرادی نداری آمار ازدواج اونده پایین تا چند سال پیش تو فامیلای ما هر هفته یا مراسم عقد بود یا عروسی این سه سال آخر هیچ عروسی نبوده کلی هم دختر و پسر مجرد اطرافم هست باور کن به خاطر گرونیاس پسرا میترسن ازدواج کنن انقدرم دختره جلف و بی حیا ریخته که پسرا ترجیح میدن با اونا وقت بگذرونن