2726

ما یه خونه بالای شهر جای خوب رهن کردیم. همسرم اطراف تهران واحد داره. ولی یه آپارتمان کوچیک نزدیک محل کار شوهرم که جای خوبی هم هست رهن کردیم.

زنداییم هیی میگه شوهرت خونه نداره. تا ما را میبینه مثلا میگم می خوام  تابلو فرش بخرم،  میگه واا تو خونه نداری می خوای تابلو فرش بخری.

یا هیی میگه ایشالا شوهرت خونه بخره.

خودش یه سرویس تخت خریده عکسش رابهم نشون داد. منم گفتم سرویس تختم را دوس داشتم تغییر بدم. میگه بذار شوهرت خونه بخره.

یعنی هزار بار اینو میگه.

هر چی میگم ما اطراف تهران یه خونه بزرگ‌داریم اون را اجاره دادیم اومدیم اینجا. باز هم حرفش را تکرار می کنه. 

بنظرتون چی جوابش را بدم که دیگه نگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو ما که خونه داریم ایشالا شما بیاید اینجا خونه بگیرید

در انتظار فردا شب را سحر کن🎵                               با کوله باری از نور از شب گذر کن🎶.                     سرمست و عاشقانه در خود نظر کن🎼                         بشکن در قفس را از تن رها شو🎸                            درمان درد دردمند آن را دوا شو 🎻.                            از خود دمی برون آ محو خدا شو⁦⁦⁦🌬️⁩⁦🌨️⁩🌝          

به نظرم این سری گفت بگو ببین زن دایی ما قصد نداریم دیگه خونه بخریم شمام دیگه نگو .با خنده این و بگو 

خدایا شکرت .پدر و برادر ندارم ولی در عوض یه پسر ناز بهم دادی .هرچقدر شکر کنم کمه
نه بابا رفتارهاش یه جوریه. حالا بگم خودش توی تهران خونه نداره. آرزوش بیاد تهران.

ببین نظر من

من که اصلا اون بنده خدارو رو هم ندیدم.

تو برداشت خیر کن.

من باشم بلند جلو خودش میگم ان شالله.

بد یه خونه تو بالاشهر کنار محل کار همسرت بخری.

تو برداشت خیر و مثبت کن، بزار تاثیر مثبت تو روح و روانت بزاره و واقعا اثر مثبت کنه و بخرین.

به نیت اون کار نداشته باش.

تازه وقتیم خریدین ان شالله همیشه بگو از دعاهای خیر زن عمو بودش