2703
2553

هرچی میگم ب این شریکت بگو پولتو بده نمیگه اگه بگه یکبار باز میره تا چندماه بعد چیکارکنم خستم کرده شوهر ندیدم نتونه حقشو از کسی بگیره نگران آیندم

خواهر همسر من پول ما رو خورد یک آبم روش 

همه خرجی می‌کنه پول ما رو نداد 

دیگه اون پول هم خیلی خیلی بی‌ارزش شده 

واسه پنج سال پیش هست 

عزیزم اینقدر آدم ها بی شعور شدن که پول رو دادی می‌ره که می‌ره ....

اگر شریک هست سر حساب و کتاب سالانه، همسرت پول خودش رو حساب کنه و برداره 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

ما که نتونستیم پولمون رو بگیریم انشاالله شما بتونین

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر همسر من پول ما رو خورد یک آبم روش  همه خرجی می‌کنه پول رو وی نداد  دیگه اون پول هم ...

حساب و کتاب کردن. شریکش خیلی زرنگه اینم شدید ساده فقط برا مردم برا من ک زبون داره بخدا هزاربار بازبون خوش گفتم برو ازش بگیر ب زور بهش نصف داد الان نصف مونده الان ۴ماهه امروز و فردا میکنه براش اینم اروم وخونسرد...

دیگه بدتراز این هم خانوادش بنام تمام بچه ها خونه وماشین دادن جزاین.... اینم چیزی نگفت. ب ما داد خونه فقط بشینیم توش ن اینکه بنامش بزنن یا ... من نگران آیندم حس میکنم خیلی اشتباه کردم 

2456
ب کی قرض دادین چندماه.

برادرشوهرم.... ولی زنش با پررویی برگشت گفت شماکه میدونین ما پول نداریم..... 

بی چشم و رو

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2714
حساب و کتاب کردن. شریکش خیلی زرنگه اینم شدید ساده فقط برا مردم برا من ک زبون داره بخدا هزاربار بازبو ...

میفهمم چی میگی 

فدای سرت 

حرص و جوش نخور عزیزم 

به قیمت اعصابت تموم میشه ها 

باز صحبت کن با همسرت 

حتی با مهربانی تهدیدش کن ،😎

بگو خودم زنگ میزنم ها 

یا بگو زنگ بزنه یک خرج الکی بگه ولی واجب ... طرف شاید پول رو داد 

خواهر همسر من که رک گفت نداریم .... حتی وقتی همسرم گفت چک دارم بدهکارم .... اونوقت خرج کردنش یک ذره هم کم نمیشه 

من که نمیبخشم .... اصلا نمیبخشم

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
میفهمم چی میگی  فدای سرت  حرص و جوش نخور عزیزم  به قیمت اعصابت تموم میشه ها  ...

واقعا نمیدونم چ کنم  تواین مدت خرجمون خودم وام گرفته بودم قرار بود خودش قسط بده...ک تموم شد نباید خودش یه فکری کنه الان قرار چندماه دیگه پولی دستم بیاد اما نمیخام بهش بدم  ک روم حساب باز نکنه... 

واقعا نمیدونم چ کنم  تواین مدت خرجمون خودم وام گرفته بودم قرار بود خودش قسط بده...ک تموم شد نبا ...

خوب کاری می‌کنی 

عزیزم 

میفهمم حالت رو 

واسه همه پیش اومده متاسفانه 

فدای سر زندگیت 

از این به بعد حواست رو جمع کن پیش نیاد 

میگم که یک خرج پیش بیار 

چقدر بوده ؟؟

۴۰میلیون

بگو چک دارم 

یا یک بهانه این شکلی پیدا کنه همسرت