2726

هرسری ام بهش میگم میگه باشه باز سری بعدی ک زنگ میزنه چک کنه یا میرم پیشش دو هفته جلوتر حساب میکنه😒میگه بیا برا ازمایشای مرحله دوم یا همون دیابت بارداری و مراقبت من دو روز دیگ ۲۳ هفته میشم اشکال نداره برم؟

جان؟ مگه همراه مامانت میری که مامانت حساب کنن

ماما

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه لحظه فکرکردم به مامانت میگی خنگ اومدم به راه راست هدایتت کنم😁  زیر نظر متخصص نیستی؟

😂😂😂چرا زیر نظر متخصصم 

ولی ب دلایلی نمیتونم برم فعلا مجبورم چون این نزدیکه برم 

آخرین روز اول پریت یادته؟ بگو تا برات حساب کنم اولیه؟ چند سالته؟

همین چون با پریودم حساب میکنه دو هفته جلوتر میگه من بر اساس سونوی قلب حساب میکنم ک تاریخ درست ترشه الان ۲۲ هفته هستم دو روز دیگ تموم میکنم 

۱۷ سالمه اره اولین بچمه قبلی سقط شد

همین چون با پریودم حساب میکنه دو هفته جلوتر میگه من بر اساس سونوی قلب حساب میکنم ک تاریخ درست ترشه ا ...

سونو بر اساس اندازه گیری هفته را میگه 

یا لقاحت زود بوده یا ماشالله بچت درشته

وزنت بالا رفته؟

تکوناشو حس می کنی؟

شکمت در اومده؟

اخی چه مامان کوچولویی هستی

چفد شبیهیم 

منم تو 17 حامله شدم و قبلش سقط داشتم

سقطتت چند هفته بود ؟ چرا سقط شد؟

وای چقد سوال ببخشید یکم زیاد شد

سونو بر اساس اندازه گیری هفته را میگه  یا لقاحت زود بوده یا ماشالله بچت درشته وزنت بالا رفته؟ ...

اشکال نداره حیگر😁

نمیدونم هنو بچم وزنش چقدره والا 

وزنم اره چن کیلو بالا رفته ولی هنوز انچنان شکم ندارم ماه شیشم هستم من سقطم ۱۲ هفته بود معلومم نشد چرا انداختم شما چن سالته

چه زود وزنت بالا رفته؟ چه مدته تو خونه خودتی؟ من 27

نه بابا همچین زودم نیست شیش ماهمه تا ماه قبل هی وزن کم مسکردم بخاطر ویار تازه وزن اضافه میکنم من از اولش تو خونه خودمم 

2706