2410
2713

عجبا.... بهش بگو ...عههه چه جالب ممنونم ولی من خیلی وقته که آشنا شدم نمیدونی چقدر ماهه چقدر آقاس 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند ...🌹کاربر قدیمی ریحانگلی۲۰ ام 🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش بگو چرا فکر کردی برام مهمی ؟

آی میسوزه 😄

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2720

توام بگو با عروسمون کاری دارید مزاحمش میشید

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

میخاد بسوزوندت 

فک کرده مثلا چه گ و ه ی ه 

تو هم بخاطر از دست دادنش ناراحتی 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2714
عجبا.... بهش بگو ...عههه چه جالب ممنونم ولی من خیلی وقته که آشنا شدم نمیدونی چقدر ماهه چقدر آقاس&nbs ...

ریحانمون در چه حالهههه💃💃💃😄

دقیقا  از خودم میپرسم این حیوونو چجوری تحمل کردم من این مدت

بهش پیام بده " لطفا مزاحم نشین ، آخه نامزدم ناراحت میشه ببینه " یا مثلا پیام بده " شما؟ لطفا مزاحم نشین وگرنه به نامزدم میگم پیگیری کنه خطتون رو"

ریحانمون در چه حالهههه💃💃💃😄

خوبم قشنگم تو خوبی ؟💜💜😘😘 میدونی که کیم؟ اصلا یادم نیست بهت گفتم یا نه از بس دنبال این کاربر اون کاربرم😀

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند ...🌹کاربر قدیمی ریحانگلی۲۰ ام 🌹
خوبم قشنگم تو خوبی ؟💜💜😘😘 میدونی که کیم؟ اصلا یادم نیست بهت گفتم یا نه از بس دنبال این کاربر اون ...

فدات خوبم عزیز 

خداروشکر که خوبی...

نه نگفتی ولی خب هم عکستو دیدم هم چند باری باهم گپ زدیم😃

2706