2733
2734

سلام من تا حالا با زود پز خورشت نپختم کسی بلده به من بگه چطوریه 

خوب میشه؟جا افتاده میشه؟چقدر آب بریزم؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

مدل زودپز مهمه ...آب هم کمتر از قابلمه میخاد 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

آره خیلی خوب میشه من قورمه سبزی رو تو زودپز میپزم ... گوشت و پیازتو تفت میدی حبوباتی که از شب قبل خیس کردی رو بش اضافه می کنی بعد آبجوش میریزی در زودپزو میبندی حدودا یکساعت بعد درشو باز می کنی چک می کنی اگر پخته بود دیگه در زودپزو برمیداری درب قابلمه میذاری که یکم جا بیفته

خدایا شکرت ❤😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه خورشتی؟

من سبزی رو سرخ میکنم با گوشت میذارم تو زودپز لوبیا هم پخته از قبل دارم بعدا بهش اضافه میکنم 

خیلی جا افتاده و خوب میشه .آب هم بستگی داره به زودپز اگر آب کم میکنه باید زیاد بریزی اگر کم نمیکنه به اندازه بریز آب رو زیاد نشه که شل میشه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

من همیشه با زودپز خورشت میپزم

آب کم کردنش به مدل زودپز بستگی داره

ولی هرچی زیرش زیادتر باشه آب بیشتری کم میکنه

من برای قرمه سبزی دو لیوان آب بیشتر از میزان آبی که قراره بعد پخت داشته باشه میریزم و زیرش رو ملایم میکنم. حدود 2 ساعت میپزه

خیلی جا افتاده و به اندازه میشه غلطتش

مدل زودپز مهمه ...آب هم کمتر از قابلمه میخاد 

مدل میدیاست برقیه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من همیشه با زودپز خورشت میپزم آب کم کردنش به مدل زودپز بستگی داره ولی هرچی زیرش زیادتر باشه آب بیش ...

برقی هم همینطوریه؟

2738
برقی هم همینطوریه؟

برقی رو نمیدونم حقیقتش. ولی معمولا همه زودپزههای استاندارد به جوره زمان پختشون

شما آب زیاد نریز. درجه رو ملایم کن

بعد یکساعت خاموش کن و درش رو باز کن. دستت میاد که زمان و آب بیشتری میخواد یا نه

برقی رو نمیدونم حقیقتش. ولی معمولا همه زودپزههای استاندارد به جوره زمان پختشون شما آب زیاد نریز. در ...

ممنون