2737
2734
عنوان

بچه ام دو ماهشه یهویی میلزره

78 بازدید | 7 پست

چند بار هم دیدم سرش میلرزه و ۱ ثانیه هم نمیشه واقعا نگرانم تو اینترنت خوندم نوشته بود وقتی ادار اینا میکنه میلرزه یعنی واسه اینه

بیشتر بچه ها همینن آره

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کی خوب میشن؟

به مرور کم میشه هفت ماهگی بچم بهتر شد الان دوسالشه تو ماه شاید یه بار اینجوری بشه یا میبینم چند ماه اینجوری نشده

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
دیشب به ماما گفتم گفت فردا بیا خانه بهداشت دکتر ببینه بچه رو ولی هوا سرده بیرون میترسم بچه سرما بخور ...

نمیخوام بترسونمت،ولی احتمال افت قند یا تشنج و....هم هست.متخصص اطفال ببر.تو خانه بهداشتها پزشک عمومی میشینه.

2738