2733
2734
عنوان

آروم آروم💞

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 113 پست
بچه ها همو حلال  کنین دیگه  عاشقا دل نازکن و زود رنج 💔💔

من عاشق نیستم...منم کسی رو تو زندگیم ندارم که نخوام ببخشم...هرکه بد کرد و نکرد بخشیدیم...فقط نمیخوام کسی ازم رنجور باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر شکست حلال کن...چون ناخواسته بوده و بدون قصد ... دل من توان شکستن دل کسیو نداره...پس ناخواسته بو ...

نمیخواستم توتاپیکات چیزی بگم ولی حالاکه خودت شروع کردی میگم:

اون تاپیک هاییم که زدی پاک کن

چون من برات فقط شمام ویه غریبه

چون معرفتی نداری اگه داشتی توحال بدیام کنارم بودی

دیگه ماهیچ ارتباطی بهم نداریم

کینه هم رودلت بمونه تاابد

🌟اَللّهُمَ غَيِّر سُوءَ حالِنا بِحُسْنِ حالِكَ🌟                         ای پشتیبان کسی که پشتیبان ندارد                                   ای پناه آن که پناهی ندارد                                        ای فریادرس آن که فریادرس ندارد                                 ای عزت آن که عزتی ندارد                                            ای کمک آن که کمکی ندارد                                          ای همدم آن که همدمی ندارد                                     تنها تو را میخوانم وتنها تو را دارم💙                                                                                         عزیزان نمیتوانم پاسخگوی تگ های شما باشم                                  لطفا تگ نکنید؛ ممنون
2728
نمیخواستم توتاپیکات چیزی بگم ولی حالاکه خودت شروع کردی میگم: اون تاپیک هاییم که زدی پاک کن چون من ...

من از کسی کینه ندارم عزیز...هرطور مایلی فکرکن زیبا...خودت میدونی هرچقدرم بد و بیرا بارم کنی چیزی نمیگم...چون تویی!

پس  بیشتر  نگو که بعد حال خودت بد نشه...وگرنه من به دل نمیگیرم

بیاین اینجا دلتون آروم بشه   . https://www.ninisite.com/discussion/topic/7689214/به-عشق-ا ...

نمیخوام دلم اروم بشه چون نمیخوام باز غولم بزنه میخوام هر ثانیه به یادم بیافته چه کاری با من کرد

دخترم دنیامه
2738
من از کسی کینه ندارم عزیز...هرطور مایلی فکرکن زیبا...خودت میدونی هرچقدرم بد و بیرا بارم کنی چیزی نمی ...

جمع کن این حرفای دروغتو

اگه یکم معرفت داشتی به خاطرگذشته حداقل توتاپیکت دلمونمیشکستی

من هرچی بودم باصداقت میگفتم

بروشماشماکن چون من فقط یه غریبم

اون تاپیکارم حذف کن مادیگه هیچ ارتباطی بهم نداریم

🌟اَللّهُمَ غَيِّر سُوءَ حالِنا بِحُسْنِ حالِكَ🌟                         ای پشتیبان کسی که پشتیبان ندارد                                   ای پناه آن که پناهی ندارد                                        ای فریادرس آن که فریادرس ندارد                                 ای عزت آن که عزتی ندارد                                            ای کمک آن که کمکی ندارد                                          ای همدم آن که همدمی ندارد                                     تنها تو را میخوانم وتنها تو را دارم💙                                                                                         عزیزان نمیتوانم پاسخگوی تگ های شما باشم                                  لطفا تگ نکنید؛ ممنون
جمع کن این حرفای دروغتو اگه یکم معرفت داشتی به خاطرگذشته حداقل توتاپیکت دلمونمیشکستی من هرچی بودم ...

فکر نمیکردم روزی برسه اینطور باهوم صحبت کنی...عاقبتتون خوش ان شاءالله...دیگه ریپ نزنید🙏

نمیخوام دلم اروم بشه چون نمیخوام باز غولم بزنه میخوام هر ثانیه به یادم بیافته چه کاری با من کرد

اجی خودم چن سال خواستیم و جدامون کردن ب زور جیگرم ذره ذره میسوزه هیچکس دلش نسوخت واسمون بازم میگم خدایا خکمتت و شکر 

حتی اگر از دوریت این دل بمیرد ، عاشق محال است ک فراموشی بگیرد
اجی خودم چن سال خواستیم و جدامون کردن ب زور جیگرم ذره ذره میسوزه هیچکس دلش نسوخت واسمون بازم میگم خد ...

به حال دل خودم گریه میکنم که چقدر احمق بودم ندیدم 

میتونم حال دلتو درک کنم دوست عزیزم

دخترم دنیامه
2706