2737
2734
هزینه مشاوره مدرسان شریف چه قدره

الانو نمیدونم ولی اون موقع مشاورش همراه پکیج آموزشی اش بود یعنی حدا مشاوره نداره

پکیجش اصلا به درد من نخورد چون رشته من پر طرفدار نیست😁😁😁 واسش وقت نذاشته بودن ولی مشاورش که رتبه ۱ کنکور سال قبلش بود خیلی واسه من خوب بود

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
ارشد رو معمولا زمانی میخونن ک وارد ی شغلی شده باشن و این مدرک باعث ارتقا شغلیشون بشه  اگه شما ...

دقیقا درسته

یا واسه شغل یا واسه خوندن دکترا

ارشد خالی به درد نمیخوره فقط تکرار همون درسای کارشناسی هست

منم واسه سرگرمی بیشتر خوندم

به خاطر همینم پایان نامه رو تبدیل به مقاله کردم تا وقت و هزینه و انرژی واسه پایان نامه نذارم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘