2726
عنوان

لطفا بیاین

81 بازدید | 8 پست

دیشب حالم خوب نبود

ت تاپیکم گفتم 

رفتم بیمارستان سرم داد و....

خلاصه تا ساعت ۱ تو بیمارستان بودیم

منم وقتی اومدیم خونه بی حاله بی حال بودم حتی دستممم نشستم با همون لباسا خوابیدم

امروزم امتحان داشتم(یازدهمم) نرفتم زنگ زد مامانم مدرسه گف گواهیی بیاره اگرم ک خونده بیاد امتحان بده و برع

منم راستش نخونده بودم نرفتم 

امتحان قبلی هم خراب کردم جو خونمون جوریه ک اصلا ارامش ندارم و نمیتونم بخونم الان نمرم چی میشه؟خیلی خراب میشه؟فردا رفتم مدرسه دبیر ریاضیه دعوام میکنه؟🥺

اگه کسی کار اینترنتی سراغ داره بم بگه🥺♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر امتحان کلاسی بود که مهم نیست تازه گواهی هم داری

اره 

ولی من سال های قبل خیلی درس خون بودم و نمراتم بیست الان اصلا نمیتونم بخونم مطمعنم زیر ده میشم معدلم

یکی از معلما هم جلو همه بهم گف فلانی سری ت سرا داشتی سرت کجا رف😐😑

اره  ولی من سال های قبل خیلی درس خون بودم و نمراتم بیست الان اصلا نمیتونم بخونم مطمعنم زیر ده ...

هرکس ممکنه از لحاظ تحصیلی یکم افت کنه ولی الان که تقریبا اولای سال تحصیلیه سعی کن بهتر درس بخونی تا درآینده دچار مشکل نشی چون هرچی میگذره حجم درس ها بیشتر میشه

و اینم یادت باشه که افسوس خوردن فایده ای نداره🌹

نگران هیچی نباش

ما که 16 سال خوندیم شدیم هیچ و بازم داریم میخونیم

به فکر جبرانش باش و یادگیری صحیح

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN

منم ۱۱ تجربیم...

همیشه ساعا ۶ صبح بیدار میشم ۷ میزنم بیرون.. امروز آلارم زنگ خورد ولی خوابم سنگین بود چون دیشب خیلی خسته بودم دیر بیدارم کردن ۶ و نیم  بیدارم کردن منم

نرفتم و حالت تهوع هم داشتم  و امتحان مستمر فارسی داشتم  به دبیر گفتم  که فردا  با گروه الف امتحان میدم یا هر وقت که دخترای الف امتحان بدن

منم ۱۱ تجربیم... همیشه ساعا ۶ صبح بیدار میشم ۷ میزنم بیرون.. امروز آلارم زنگ خورد ولی خوابم سنگین ب ...

مال من دیگ ازم نمیگیرن