2733
2739
عنوان

اگه یه قابلیت نی نی سایتو حذف میکردید اون چی بود؟😂☺😎🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 66 پست
دقیقا . اقا اصلا من عاشق راههای پر پیچ و خمم . راه خیلی مستقیم خسته کنندس برام    

تسبیحم کو !!! 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

حرف سیاسی و مذهبی زدن رو آزاد. میکردم. کلا‌گیس گیس‌کشی دوست😎😂😂😂😂

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
حرف سیاسی و مذهبی زدن رو آزاد. میکردم. کلا‌گیس گیس‌کشی دوست😎😂😂😂😂

😂😂😂😂😂جزززززز اره من اولا اومدم تاپیک زدم اگه رئیس جمهور شید چیکار میکنید تاپیکم تعطیل شد نی نی یارم گفت حرف سیاسی ممنوع وگرنه تعلیق😂

دوستدار رونالدو مخالف مسی😒😂
2706