2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منتظر تماس و پیامشی

همش خودتو با اون تصور میکنی

برنامه ریزی میکنی برای با هم بودن

خیلی میری سراغش کلا

نگاهت سمت اونه

حساس میشی نسبت بهش

هرچی برخلاف اون باشه بهت برمیخوره و جواب میدی و رفع میکنی

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
2731

ابتدا کنار اون حس خوشحالی و خوبی داری و بعد از چند وقت تو عاشق این هستی که اون رو ببینی و کنارش باشی تا دوباره اون حس خوب تولید بشه و خوشحال و راحت باشی مثل مواد مخدر میمونه برای همین عشق و شراب این همه بار به هم تشبیه شدند

2738
ادم خیلی اذیت میشه 😭

بله همینطوره و البته تا مدت ترک تمام نشه شما به زندگی روزمره برنمی گردی یعنی باید زمان بدی به خودت تا شاید باز هم در زندگی روزمره بتونی شاد باشی و اعتیادت به بودن و شادی در کنار اون تموم شه

چجوری این وابستگی رو از بین ببیریم؟

قطع ارتباط و یا منطقی که این وابستگی به درد نمیخوره

شما رو کاغذ موارد معایب و مزیت رو بنویس اگر منطقی قانع شدی که هیچ اگه نه کم کم به همون منطق سرد میشی

البته اگر این وابستگی به شخص باشه

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
چه مدتی طول میکشه منی که ۹ ماه باهاش ارتباط داشتم؟

نمیشه به راحتی گفت واقعا برای هر کس متفاوته ولی شما اگر بتونید فعالیت هایی کنید که از گذشته دوست داشتید یا خودتون رو مشغول کنید شاید زود تموم بشه در کل فکر کنم روی چند ماه برای بهبود حساب باز کنید و سعی کنید به خودتون اهمیت بدید 

2706