2737
2734
عنوان

قابل توجه کسانی که میگن هررررکاری دوس داری بکن بعد توبه کن🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1626 بازدید | 173 پست

ادم میاد نظرات اینجور تاپیکارو میخونه میفهمه چقد مردم از خدا دور شدن واقعا خاک تو سرشون😑😑

مهم ترین اتفاق زندگیم 👈 1401/5/5(خانم معلم آینده😂👋) _ عقل‌ کل های نی نی سایت لطفا نه ریپ بزنین نه کامنت بزارین تو تاپیکام ممنون .😊 خ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسلام نمیگه به کسی که پول نداره دختر بده ... ولی تو جامعه ما بین کسی که وصعیتش معمولیه ولی اخلاق و ...

شما خودت فهمیدی تو ایران پول همه چیو حل میکنه یه بار از این منبرت بیا پایین برو تو جامعه بگرد ببین چی شده چرا جوونا ازدواج نمیکنن چرا هرکسی سر کار خودش نیس چرا دخترا افسرده شدن چرا همه ناراحتن بعد بیا وایسا سخنرانی کن ببین دین چه بلایی سر مردم اورده که هرکسی از راه میرسه فقط نصیحت میکنه

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است
البته اگه حق الناس رفع شه احتمالا خداهم قبول کنه؟

اره دیگه حق الناس وقتی بخشیده شه از طرف کسی که بهش بدی شده . خدا هم میبخشه

مهم ترین اتفاق زندگیم 👈 1401/5/5(خانم معلم آینده😂👋) _ عقل‌ کل های نی نی سایت لطفا نه ریپ بزنین نه کامنت بزارین تو تاپیکام ممنون .😊 خ
2731
نه من کساییو دیدم تقاص دارن میدن که حتی به همنوعشون رحم نمیکردن حتی زن باردارم زیر پاهاشون میزاشتن.. ...

خدا که از همه چیز خبر داره میدونه کی بر میگرده کی به راه بدش ادامه میده ... امید و نا امیدی براش معنی نداره 

حکمت جواب دادنش به خود ما بر میگرده...

یعنی اگه فردی تو دنیا مشکلات داشت از جهت سختی خب ناراحته ولی از جهت اینکه شاید امتحانه یا کفاره گناهشه باید خوشحال باشه.

مسآله مشکلات دنیوی یه بحث خیلی پیچیده است ما نمیتونیم مثلا برای یک فرد قضاوت کنیم بگیم حتما فرد بدی بوده گرفتاری براش پیش اومده چون شاید فرد خوبی بوده و خدا برای اینکه بیشتر صداش بزنه و بهش نزدیک بشه اون مشکلات رو براش قرار داده.

اره راست میگی انقد بیکاری که مردمو داری نصیحت میکنی و از دین و دکان حرف میزنی ولی مردم آگاه شدن ای ح ...

چرا میخوای سیاسیش کنی؟مگه ما سیاست مداریم برو به خودشون بگو والا وضع مادیه زندگیه خیلیا مثه من آنچنان اوکی نیست که فکر کنی سیاسی هستیم  

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
عزیزم متأهلی؟

بله متاهلم پسر دار هم هستم و از شرایط جامعه کاملا اطلاع دارم و خیلی تو جامعه بودم سرکار بودم و خیلی چیزا دیدم که قلبمو زخمی کرده همش م امثال ای بنده خدا بوده که داره شعار میده

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است
2738
من انسانم ولی تو انگار فکر میکنی کسی هستی...مگه امربه معروف فقط برای خداست؟خدایااااا چیا که اینجا ند ...

اره امر به معروف فقط برای خداست..تنها خدا حق داره بنده شو امر به معروف کنه نه بنده خدا..تو فکر میکنی کی هستی یه چادر پوشیدی فکر میکنی مملکت زیر دستته تو بیخود میکنی کسیو امر به معدوف کنی

شما خودت فهمیدی تو ایران پول همه چیو حل میکنه یه بار از این منبرت بیا پایین برو تو جامعه بگرد ببین چ ...

به نظرم شما داری قیمه هارو میریزی توماستا الان اینارو میگی کدوم ازما خانوما مسئوله سیاسی هستیم؟همه درگیر قسط و وام و غذا هستیم کاری ازمون برنمیاد

اره امر به معروف فقط برای خداست..تنها خدا حق داره بنده شو امر به معروف کنه نه بنده خدا..تو فکر میکنی ...

برو بابا تو کارت با امربه معروف راه نمیوفته عزیز جوابتو نمیدم مگر خدا کاری برات کنه ازمن واقعا ساخته نیست دیگه

شما خودت فهمیدی تو ایران پول همه چیو حل میکنه یه بار از این منبرت بیا پایین برو تو جامعه بگرد ببین چ ...

منم تو همین جامعه هستم نگفتم پول بده گفتم پول برای گذران زندگی با ملاک ایمان بهتره تا پول تنها ولی زیاد.‌‌

منم تو همین جامعه هستم نگفتم پول بده گفتم پول برای گذران زندگی با ملاک ایمان بهتره تا پول تنها ولی ز ...

هنوز بی پولی نکشیدی بفهمی همون خانمی که خیانت میکنه برای چیه...همون دین و حدیث میگه فقر که وارد خونه ای شد ایمان از در میره بیرون

برو بابا تو کارت با امربه معروف راه نمیوفته عزیز جوابتو نمیدم مگر خدا کاری برات کنه ازمن واقعا ساخته ...

نرود میخ آهنین در سنگ 

2706