2733
2734
عنوان

قابل توجه کسانی که میگن هررررکاری دوس داری بکن بعد توبه کن🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1626 بازدید | 173 پست
بعد اگه زن به مرد گفت و مرد کنترل نداشت این وسط یه قتل ناموسی انجام شد چی!به نظر من مرد هم اگه خیانت ...

خب طلاق بگیره بره گنده کاریش نه نون خوره یکی دیگه باشه بدنش برا یکی دیگه طلاقو براهمین گذاشتن

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توبه مسخره ترین شوخیه ... مگه میشه ما به آدمای دیگه ضربه بزنیم و با یه پشیمونی همه چی اوکی شه؟!! کارما مگه مادره که ببخشه؟؟

یکسری کارهای اشتباه هم به خودما آسیب میزنه که قطعا با یه پشیمونی اون آسیب جبران نمیشه مثلا یکی که دزدی میکنه شاید توبه کنه اما آبروش پیش مردم رفته یا.....

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد🦋🌱
الان یعنی یه عده میرن گناه میکنن بعد تو ذهنشون اینه که توبه کنن؟ اصلا حتی گناهشون کوچک ترین گناه هم ...

اتفاقا اینجا میگن مردها کاری نکنن ولی زنا آزاد باشن کامل خداهم میبخشه😐😂😂

2731
اتفاقا اینجا میگن مردها کاری نکنن ولی زنا آزاد باشن کامل خداهم میبخشه😐😂😂

بسم الله الحرمان الرحیم😐😂

چه جالبه اینجا😐😂

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
من که خیلی دیدم کارما وجود داشته خودم دیدم هزاربار دیدم واقعا اعتقاد دارم که خدا هم هست وارد مسائله ...

اینکه خدا وجود داره اصلا بحثی نیس...کی میگه اسلام و دین به سیاست ربطی نداره؟تو کشور ما حتی ورزش هم به دین و سیاست ربط داره به شرط اینکه هر کی هرجا دوست نداشته باشه مردمو نصیحت کنه ..اصلا به بقیه زندگی شخصی مردم چه ربطی داره دوس دارن هر کاری کنن زندگی شخصی خودشونه هی میان میگن گناهه گناهه ..مخصوصا ای خانمایی که تازه چادر سر کردن یکی مثل دختر ای بنده خدا رفتا هرچی پول بوده داده لبنان برا صیغه موقت..ای حناها دیگه رنگی نداره

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است
تو قرن بیست و دو داریم زندگی میکنیم هی یه عده میگن حدیث فلان و حدیث فلان ...بنده خدا اگه ای حدیثا در ...

مگه احادیث و ایرانیا ازخودشان دراوردن؟

علت اینکع اوضاعمون خرابه اتفاقا اینه که به این احادیث عمل نمیشه

وقتی مردم میان  برای بچه هاشون به عنوان ملاک همسر گزینی پول و زیبایی رو قرار میدن و به صداقت وپاکی طرف پشیزی ارزش نمیدن نتیجع میشه طلاق و خیانت و اوضاع بد جامعه

فرقی نداره تو چه قرنی باشی مگه دین و خدا برای قرن خاصی هستن؟ هرکجا مردم از انسانیت دور شدن جامعشون خراب شد چه ایران باشه چه کشورای دیگع

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
توبه مسخره ترین شوخیه ... مگه میشه ما به آدمای دیگه ضربه بزنیم و با یه پشیمونی همه چی اوکی شه؟!! کار ...

دقیقاااا همینه چیزیو که خودت دوس نداری سرت بیاد سر دیگران نیار...

2738
خب طلاق بگیره بره گنده کاریش نه نون خوره یکی دیگه باشه بدنش برا یکی دیگه طلاقو براهمین گذاشتن

بله این برای قبل خیانته حالا که دیگه انجام داده تموم شده رفته و خاک بر سرش!!! دیگه گفتنش چه فایده ای داره جز اینکه فقط طرف مقابل تا اخر عمرش زجر میکشه و نمیتونه به شریک زندگیش اعتماد کنه 

توبه مسخره ترین شوخیه ... مگه میشه ما به آدمای دیگه ضربه بزنیم و با یه پشیمونی همه چی اوکی شه؟!! کار ...

اره درسته

به نظرم توبه بیشتر تو حق الله جواب میده

شاید توبه بعد جبران کردن خطا حق ناسی هم خوب باشه

برای مسیله دزد که خوب دزدی کرده

و اینکه میشه گفت این یه مجازاتی براشه

ولی باز اگه طرف رضایت نده و خسارتش جبران نشه

خدا توبه دزد رو نمبپذیره

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
بسم الله الحرمان الرحیم😐😂 چه جالبه اینجا😐😂

خیلییییی تویه تاپیک یه زنه گفت چندبارخیانت کردم قبلا هم توبه کردم الانم بازخیانت کردم پشیمونم میخوام توبه کنم 😐😂گفتم داری خدارو مسخره میکنی؟؟توبه قبول نیست چشمت روز بدنبینه کوچیکو بزرگ ریختن سرم که توچی میگی مگه خدایی؟؟خدا قبول میکنه😑🤣

تو قرن بیست و دو داریم زندگی میکنیم هی یه عده میگن حدیث فلان و حدیث فلان ...بنده خدا اگه ای حدیثا در ...

حرف کسی حجته که خودش هم عمل بکنه نه اینکه فقط عمامه بزاره...

ظلم و بعضی گناهان این دنیا کشش پاسخش رو نداره...مثل اختلاص و رانت و پارتی بازی که باعث بدبختی مردم و مشکلات دیگشون میشه...

مگه احادیث و ایرانیا ازخودشان دراوردن؟ علت اینکع اوضاعمون خرابه اتفاقا اینه که به این احادیث عمل نم ...

دین از انسانیت جدا هست برای خودت توضیح نده بنده خدا..همی خودت حاضری دخترتو بدی به کسی که هزار تومن پولم تو جیبش نیس..ما یاد گرفتیم فقط حرف میزنیم پای عمل که میاد یه چی دیگه میگیم..دیگه مردم فهمیده شدن خداروسکر میفهمن چی میگید..

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است
اینکه خدا وجود داره اصلا بحثی نیس...کی میگه اسلام و دین به سیاست ربطی نداره؟تو کشور ما حتی ورزش هم ب ...

ببین تو خارجم که سنگشو به سینه میزنی خیانت یه موضوعه نابخشودنیه فقط برا ما که نیست این دیگه به انسانیت ربط داره که بعضی ندارن

2706