2726
عنوان

عذاب وجدان اذیت کردن خانواده

378 بازدید | 13 پست

تو سنین پایین و نوجوونی خیلی پدر و مادر و خانواده رو اذیت کردم 

خیلی ...

خیلی ...

خیلی اشتباهات داشتم

عذاب وجدان داره منو می‌کشه

آقا هستم 

شبا قبل از خواب همش یاد پدرم میفتم که چقد واسش دردسر میتراشیدم

خدا کنه ازم بگذرن

اونا ازت میگذرن ولی زندگی نمیگذره...

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همین که الان پشیمون هستی خودش کلیه عزیز

به جاش الان که خانوادت بهت نیاز دارن کنارشون باش

از گل کمتر بهشون نگو

با بیرون بردن و گردش و فضا سازی شادشون کن

مشکلات رو بهشون نگو که دلشون بشکنه

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
پدرم که دیگه نیستش

حتما گذشته 

مامان باباها دلشون بزرگه ،همین که پشیمونی ،براشون مهمه 

خیرات بده 

قربون مرامت یه صلوات مهمونم کن شاید خدا به مدد دل پاکت کمکم کرد
پدرم که دیگه نیستش

روخشون شاد ، پدر و مادر دلشون خیلی مهربونه ، حتما اذیت شدن ولی میبخشن چون مهرشون به فرزندشان خیلی زیاده 

«آدم ممکنه شادیشو به خیلیا بگه، ولی غم نه!غم آدم محرم میخواد»

الان برای روحش قران بخون مطمئن باش اونجا خیلی احتیاج داره و حلالت میکنه برای بازمانده ها جبران کن 

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎

همه چیز به خودتون برمیگرده یعنی وقتی خودت خودتو ببخشی مطمعن باش خدا هم وجدانتو آروم میکنه و تورو میبخشه اگر پدرتون فوت کرده میتونید براش دعا کنید چیزی خیرات کنید و برای کسانی از خانوادتون که هستند بلاخره خوبی های هر چندکوچیک که دلتون رو آروم کنه نگاهی حرفی محبت آمیز مطمعنن باعث میشه بیشتر حال دلتون خوب بشه و اینکه سعی کنید تا جای ممکن اشتباهات گذشته رو تکرار نکنید موفق باشید همینکه متوجه این حس هستید یعنی وجدان بیداری دارید امیدوارم خداوند وجدان و قلبتون رو آروم کنه.

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊