2733
2734
عنوان

سرکتاب درسته یا خرافس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا؟ من فکر میکردم با قرآن انجام میدن 

اون استخاره است که با قرآن انجام میدند بلی کسایی هستند که علم قرآنی دارند و با خوندن یه آیه از قرآن به بطن های قرآن پی میبره و البته اینجور افراد خیلی کم هستند ولی قضیه سرکتاب که افراد متاسفانه ناآگاه دنبالش میرند با استفاده از جن و موکل های تسخیر شده خبر براشون جا به جا میکنند و این اول ماجراست و شیاطین پا تو زندگیشون میزارند و رحمت خدا ازشون دور میشه و کسی که برای حل مشکلاتش به غیر خدا پناه ببره فقط باید خدا به دادش برسه 

من بخاطر ی مشکل خیلی رفتم سمتشون😔 همه زندگیمو دادم جا فال و سرکتاب و دعا یکی بود ادعا میکرد قوی ت ...

منم اعتقاد ندارم ولی ی فالگیر همه چیو انقدر دقیق گفت ک هنوزم پشماام ریخته😐

2728
منم اعتقاد ندارم ولی ی فالگیر همه چیو انقدر دقیق گفت ک هنوزم پشماام ریخته😐

خب جن دارن دقیق میگن

خودشونم همش مشکل میندازن تو زندگی آدم ک بعدا باز آدم بره سراغشون

هرچه در فهمِ تو آید آن بُوَد مفهومِ تو.
2738

بعضی کارا حتی اشتباه انجام دادنش نیازه چون تبدیل به تجربه میشه

حتی اگه سرکتاب و استخاره واقعی باشه من خودم به شخصه هیچ وقت جدی نمیگیرم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
اون استخاره است که با قرآن انجام میدند بلی کسایی هستند که علم قرآنی دارند و با خوندن یه آیه از قرآن ...

خیلی ممنون عزیزم یه مشکلی برام پیش اومده فکر میکردم از روی قرآنه این کار میخواستم برم انجامش بدم 

خداروشکر ک نرفتم 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2706