2737
2734
عنوان

سرکتاب درسته یا خرافس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟ من فکر میکردم با قرآن انجام میدن 

اون استخاره است که با قرآن انجام میدند بلی کسایی هستند که علم قرآنی دارند و با خوندن یه آیه از قرآن به بطن های قرآن پی میبره و البته اینجور افراد خیلی کم هستند ولی قضیه سرکتاب که افراد متاسفانه ناآگاه دنبالش میرند با استفاده از جن و موکل های تسخیر شده خبر براشون جا به جا میکنند و این اول ماجراست و شیاطین پا تو زندگیشون میزارند و رحمت خدا ازشون دور میشه و کسی که برای حل مشکلاتش به غیر خدا پناه ببره فقط باید خدا به دادش برسه 

من بخاطر ی مشکل خیلی رفتم سمتشون😔 همه زندگیمو دادم جا فال و سرکتاب و دعا یکی بود ادعا میکرد قوی ت ...

منم اعتقاد ندارم ولی ی فالگیر همه چیو انقدر دقیق گفت ک هنوزم پشماام ریخته😐

2731
منم اعتقاد ندارم ولی ی فالگیر همه چیو انقدر دقیق گفت ک هنوزم پشماام ریخته😐

خب جن دارن دقیق میگن

خودشونم همش مشکل میندازن تو زندگی آدم ک بعدا باز آدم بره سراغشون

هرچه در فهمِ تو آید آن بُوَد مفهومِ تو.
2738

بعضی کارا حتی اشتباه انجام دادنش نیازه چون تبدیل به تجربه میشه

حتی اگه سرکتاب و استخاره واقعی باشه من خودم به شخصه هیچ وقت جدی نمیگیرم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
اون استخاره است که با قرآن انجام میدند بلی کسایی هستند که علم قرآنی دارند و با خوندن یه آیه از قرآن ...

خیلی ممنون عزیزم یه مشکلی برام پیش اومده فکر میکردم از روی قرآنه این کار میخواستم برم انجامش بدم 

خداروشکر ک نرفتم 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2706