2733
2734

سلام دوستان درباره مکروه بودن بعضی گوشتا باید تحقیق کنیم چرا نباید گوشت گزار خورد کسی میدونه؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ببین  چند دلیلی داره  دلیل روحی  بیشتر مد نظره  اینکه ما هرچه می خوریم روحمون به خصلت های اون موجود نزدیک می شه  برای همین بودایی ها گیاه خوارن می خوان رکحشون لطیف بمونه  می‌گن گوشت گراز یا خوک نخورید یا حیوانات وحصی تا خوی وحشی گری نگیرید .

کلا فلسفش تو دین اینه  بعد یه عده می گن چرا نباید گوشت حیوانات وحشی خورد چرا نباید گوشت خوک خورد  مثلا خوک حیوانی هست که روابط جنسی خارج چهارچوب داره عقیده بر این خوردن این گوشت این خوی رو در انسان زیاد می کنه  ممکنه دلایل جسمانی هم داشته باشه مثل وجود کرمک ها

حیواناتی که خون جهنده دارن گوشتشون حرامه

دوست عزیز گوسفندم خون جهنده داره

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738
ببین  چند دلیلی داره  دلیل روحی  بیشتر مد نظره  اینکه ما هرچه می خوریم روحمون به ...

میگن خوک آدم رو بیغیرت میکنه

ولی من حس میکنم همشون الکیه

هرچه در فهمِ تو آید آن بُوَد مفهومِ تو.
داره اما خوی وحشی گری نداره یا گاو خوی وحشی گری نداره کلا خوردن حیواناتی با خوی ارام توصیه شده

صحیح منم اشتباه دوستمونو گوشزد کردم ک اطلاعات غلط ندن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
میگن خوک آدم رو بیغیرت میکنه ولی من حس میکنم همشون الکیه

بی غیرت نه اما روح آدم تاثیر می پذیره  این باوری هست که در ادیان وجود داره و خوب  منم ترجیح می دم گوشتی حیوانی بخورم که آرامه نه سرکش  ولی در کل گوشت هم خوردن زیادش خوب نیست 

2706