2237
2217

نمیدونم چرا باورم نمیشه😂به نظرم اینطوری میگن تا اگر دروغی ازشون رو شد بندازن گردن اینکه کاربری مشترکه😂

اخه ادم اینجا قریب به یقین تمام مسائل خصوصیشومیگه چون میدونه ناشناسه.. چطور میزاره یکی دیگه بفهمه اینا رو؟😂

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی! راحت باش کارت را بکن، من نگاهت می‌کنم. می‌نشینم کنجی، سیگار بی‌تفاوتی‌ام را دود می‌کنم و می‌خواهم ببینم تا کجا ادامه خواهی‌داد و تا کجا ساز مخالف خواهی‌زد و تا کجا به من و آرزوهای من سخت خواهی‌گرفت، وقتی ببینی برایم اهمیتی ندارد و پا روی پا انداخته‌ام و به تقلای کودکانه‌ات می‌خندم!

دیقا کاملا ضایع اس حالا شاید یکی دوتاش ولی بقیه معلومه حرف الکیه

وی ادمیه که خیلی چیزا تجربه کرده ولی خب فهمیده تظاهر به خوب بودن خیلی بهتر از نشون دادن غم و ناراحتیه

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240

والا قبلنا از این داستانا نداشتیم جدیدا مد شده میگن کاربریمون دست چند نفره 

عضویت تو سایت هم بازه مکانیزم پیچیده ای هم نداره که بگیم اکانت ساختن سخته 

Make Yourself Proud📚👍...اینکه یکی اینجا غر نمیزنه، نق نمیزنه، از شوهرش و خانواده شوهرش بد نمیگه،از زندگی و همسرش رضایت داره،از خوشی ها و تفریح ها و خرید ها و مسافرت ها و حال خوب و جنبه های مثبت زندگش صحبت می‌کنه معنیش این نیست که داره پز میده یا فخر فروشی می‌کنه،معنیش این نیست که تو زندگیش مشکلات و سختی نیست،همونطور که بقیه تصمیم گرفتن نیمه خالی لیوان رو ببینن و ازش حرف بزنن اونم تصمیم گرفته نیمه پر لیوان رو ببینه و ازش حرف بزنه،دوست نداره با تعریف حال بدش حال بقیه رو هم بد بکنه و این هیچ ایرادی نداره🌹
2238
اصلا کاربری مشترک کلا ایده خنده داریه! الان همه دیگه یه گوشی هوشمند رو دارن و طبیعتا هم حداقل یه سی ...

عزیزم این یه دروغ خلاقانس برا وقتی که تخیلاتشونو تاپیک زدن و مچشون گرفته شد...اینطوری میندازن گردن کاربری مشترک😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی! راحت باش کارت را بکن، من نگاهت می‌کنم. می‌نشینم کنجی، سیگار بی‌تفاوتی‌ام را دود می‌کنم و می‌خواهم ببینم تا کجا ادامه خواهی‌داد و تا کجا ساز مخالف خواهی‌زد و تا کجا به من و آرزوهای من سخت خواهی‌گرفت، وقتی ببینی برایم اهمیتی ندارد و پا روی پا انداخته‌ام و به تقلای کودکانه‌ات می‌خندم!
این کاربری دست ده نفر است.

😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من این کاربریم که نه 

ولی قبل این چند نفر یه کاربری داشتیم😐😂

چیزای خیلی خصوصی رو نمیگفتم تو تاپیکامون ولی چیزایی که معمولی بودن رو میگفتیم 

البته ما نگفتیم کاربری دست چند نفره😂😂😂😂

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀       لطفا با شعار امربه معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما.    آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂https://harfeto.timefriend.net/16412274116285    من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺
2239

به نظرم خیلی زیباتر میشه که دیگران رو قضاوت نکنیم دوستان...شاید بین این همه دروغ،یک نفر حقیقت رو بگه و واقعا کاربری مشترک داشته باشه🌹

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨

خب دوستان جوگیر نشید دیگه 

حالا یه نفر گفت قضاوت نکنید دوبار اینا فاز روشن فکری گرفتن از دم همشون همینو مینویسن

جواب ریپلای های احمقانه را نمیدم پس اگه پاسخی دریافت نکردی خودت تا آخر خطو برو . گاهی باید سکوت کنی تا اصالت به جای تو حرف بزنه...
1718