2237
2217
عنوان

بچه ها بنظرتون چرا آدما تو موقعیتی که هستند راضی نیستند ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 27 پست
باید واقعیت ها رو قبول کنه و بپذیره . خب مسلما یه کارمند ممکنه نتونه یه خونه ویلایی ۱۰۰۰ متری بخره . ...

بله ممنون از صحبتتون

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
من اینجا خیلی ها را دیدم که خیلی هم راضی هستن. پست و سمت و پول و خانواده و همه چی، درحد اعلا دارن و ...

بله درسته 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

اگه تو روز همش خسته‌ای، کربوهیدرات کم می‌خوری. ما کربوهیدرات غذات رو برات می‌شماریم تا بتونی انرژی روزت رو تامین کنی!

یا خود بیش بینی یا خود کم بینی

این 2 تا مشکل همیشه دردسر درست میکنه

با قناعت میشه این کار رو کرد و تعیین هدف! که وقتی به هدفت رسیدی میتونی لذت ببری از اون وصال

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN

شاید چون اون وقت که دوست داریم به چیزی که میخوایم نمی رسیم،وقتی می‌رسیم که دیگه شوقی براش نداریم،بعد دلت یه چیز جدید تر میخواد،آرزویی که توی نوجوانی داشتم تو میانسالی بهش میرسم و سرم رو میگیرم بالا و میگم خدایا الان دیگه ،مال خودت!!!یه حسرت ۳۶ ساله دارم،زیاده خواه هم نیستم ولی دارم کم کم یاد میگیرم دیگه نخوام،دیگه نپرسم از خدا که چرا،دیگه به ملت نگم التماس دعا که تو دلم بگم خدایا بشه ،دیگه اصلا اگه شد هم برام مهم نیست دارم یاد میگیرم برام مهم نباشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد 
2240
من اینجا خیلی ها را دیدم که خیلی هم راضی هستن. پست و سمت و پول و خانواده و همه چی، درحد اعلا دارن و ...

بله درسته ولی اونایی هم که راضین توی دلشون میخواد پله بعدی ترقی رو داشته باشن . ممکنه به زبون نیارن ولی تو ذهنشون می گذره

کاربر مرد هستم 
یا خود بیش بینی یا خود کم بینی این 2 تا مشکل همیشه دردسر درست میکنه با قناعت میشه این کار رو کرد و ...

بله عالی 👏👏

شاید چون اون وقت که دوست داریم به چیزی که میخوایم نمی رسیم،وقتی می‌رسیم که دیگه شوقی براش نداریم،بعد ...

کاش منم مثل خودتون بشم