2726
عنوان

تهرانی های عزیز یه لحظه لطفا

83 بازدید | 6 پست

سلام من هفته آینده نوبت دکتر دارم و میخوام حالا که میام یکم خرید کنم لطفا:

1_مغازه ای که لباس بارداری شیک داشته باشه معرفی کنید

2_یه بازار لباس که کیفیت خوب و قیمت مناسب داشته باشه

3_یک هتل تمیز و قیمت مناسب

ممنونم از کمک و راهنماییتون

الان کاردارم بعد میام میخونم

لطفا باز نیان از کرونا بگین، نوبت دکتر دارم و واجبه که بیام واکسن هم زدم

اوکی

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بازار لباس خوب همون بازار بزرگ تهران خوبه....از لحاظ قیمت و جنس....ولی خب شلوغه....

من ریخته ام در رگ تو شیرهٔ جان😍                       هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤                     این هم نفسی چه حس و حالی دارد😍                     در پیکر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان همه چی نتی شده من خودم تهرانم ولی نتی میخرم

حضوری باید کل تهرانو بگردی تا یه چی پیدا کنی درحالی که پیج ها و مزون ها لباسای خیلی خوشگل دارن

اگه میخای تفریحی یه بازار گردی هم بکنی همون بازار بزرگ وسمت جمهوری ،کوچه برلن و...هست

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
الان همه چی نتی شده من خودم تهرانم ولی نتی میخرم حضوری باید کل تهرانو بگردی تا یه چی پیدا کنی درحال ...

ممنون عزیزم. ولی نتی سختمه چون یکم هم تپل هستم

اعتماد هم بحث جداست

هفته پیش چند تا اکسسوری مو سفارش دادم وقتی رسید دوتاش رنگ اشتباهی بود. خیلی حالم گرفته شد