2726
عنوان

دیشب نصف شب گوشی شوهرکثافتم زنگ خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 2964 بازدید | 114 پست
یه راهی هست که ریسکه و البته سخت ولی میتونی یه برنامه بفرستی رو گوشی شوهرت بعد یه جورایی  انگار ...

چه راهی بگو به برادرم میگه انجام میده اون بلده 

دخترم دنیامه
چجوری مثلا آخه مگه میدن 

اره بابا میدن من زن عموم گرفت

مهم ترین اتفاق زندگیم 👈 1401/5/5(خانم معلم آینده😂👋) _ عقل‌ کل های نی نی سایت لطفا نه ریپ بزنین نه کامنت بزارین تو تاپیکام ممنون .😊 خ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بخدا راست میگی همیشه خدا تو خونه ما دعواس،کتک کاری،فش،میدونم بچه ها هم خسته شدن. پسرم اونقدر گو ...

والا طلاق بگیر هم‌خودتو راحت کن‌هم‌بچه هاتو اون کثیفم قلادش باز کن برع دنبال لیاقتش

2728
هیچکاری نمیتونه بکنه اون داره وقتشوپرمیکنه واصلاتغییرنمیکنه پس بشین زندگیتوبکن وهرگزباهاش بحث نکن مگ ...

عجب نصیحتی کردی☹️

نکنه خودت مَردی!؟

لابد باید ظهرم که اومد خونه شوهرش،پا هاشو بزاره تو لگن شیر ماساژ بده براش.😐

من و خدا💫
والا طلاق بگیر هم‌خودتو راحت کن‌هم‌بچه هاتو اون کثیفم قلادش باز کن برع دنبال لیاقتش

طلاق میگیرم هر چند برای خودم سخته اینجا موندن ولی حالا حالاها باهاش کاردارم

دخترم دنیامه
سیم کارت به اسم خودشه اگه من الان برم یعنی میدن بهم. پیام ها چطور اونارو هم 

بگو شوهرته مخفی کاره میخوای ببینی چکار میکنه فکر کنم بدن

یا یکم پول بده هکر برات گوشیشو هک کنه این بهتره

مهم ترین اتفاق زندگیم 👈 1401/5/5(خانم معلم آینده😂👋) _ عقل‌ کل های نی نی سایت لطفا نه ریپ بزنین نه کامنت بزارین تو تاپیکام ممنون .😊 خ
چه راهی بگو به برادرم میگه انجام میده اون بلده 

تو تل بری کانالای هکی هست بعد برنامه از ربات میگیری میفرستی رو گوشی شوهرت انگاری هک شده باید سریع خودت بری رو گوشی شوهرت سریع دانلود کنی اجازه هاشو بدی یه جاهم مخفیش کنی بعدشم الان پیاما و زنگاش رو گوشی توهم میوفته🙂💔

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
طلاق میگیرم هر چند برای خودم سخته اینجا موندن ولی حالا حالاها باهاش کاردارم

ببین طلاق بگیر مهریتم تا قرون اخر بگیر خونه یا ماشین اگ ب اسمت هست اونارو بگیر برو با بچه هات زندگی کن کار هم بکن‌خرج زندگیت دراد عوضش ارامش روان داری به خدا

بگو شوهرته مخفی کاره میخوای ببینی چکار میکنه فکر کنم بدن یا یکم پول بده هکر برات گوشیشو هک کنه این ...

باشه عزیزم خیلی ممنون حتما اینو امروز انجام میدم. میفهمم چه گوهی میخوره

دخترم دنیامه
ببین طلاق بگیر مهریتم تا قرون اخر بگیر خونه یا ماشین اگ ب اسمت هست اونارو بگیر برو با بچه هات زندگی ...

مهریمو هم میگیرم خونه،ماشین رو هم میگیرم،اما به وقتش یه صبری خدا بهم داده که

دخترم دنیامه
تو تل بری کانالای هکی هست بعد برنامه از ربات میگیری میفرستی رو گوشی شوهرت انگاری هک شده باید سریع خو ...

من زیاد بلد نیستم اونجور چیزارو باید به داداشم بگم اون زیاد با هک و اینجور چیزا کار میکنه

دخترم دنیامه
من زیاد بلد نیستم اونجور چیزارو باید به داداشم بگم اون زیاد با هک و اینجور چیزا کار میکنه

خوبه پس بهش بده اگه ماهر باشه با شماره یا جیمیل هم میتونه هک کنه

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
2706