2726
عنوان

دیشب نصف شب گوشی شوهرکثافتم زنگ خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 2964 بازدید | 114 پست
این مردای نکبت که خیانت میکنن آدم نمیشن،یکم داروی اعصاب این روزا بخور تا اروم شی و با زیرکی اطلاعات ...

طلاق که صدرصد اما تا رسواش نکردم دست ازسرش برنمیدارم باید پولی نداشته باشه به اون زنا خرج کنه فقط خودش بمونه و یه دست لباس

دخترم دنیامه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه نمیخوام به همین راحتی از زندگیش برم بیرون،باید همه بفهمن چیکارمیکنه باید همه چیشو بگیرم بعد برم ...

اسی آشنا نداری لیست تماساشو دراره برات

مهم ترین اتفاق زندگیم 👈 1401/5/5(خانم معلم آینده😂👋) _ عقل‌ کل های نی نی سایت لطفا نه ریپ بزنین نه کامنت بزارین تو تاپیکام ممنون .😊 خ
برنامه ای می‌شناسید که تو گوشی شوهر کثافتی نصب کنم که هر تماسی،پیامی بهش میاد برای منم بیاد؟ اگه کس ...

اره یه خانمی گفت۵۰۰تومن دادم برنامه ای نصب کردم که همه اطلاعات اون برا من میاد.برو از موبایل فروشی ها بپرس.

سعی کن در ظاهر آروم‌تر باشی.

من و خدا💫
2728
طلاق که صدرصد اما تا رسواش نکردم دست ازسرش برنمیدارم باید پولی نداشته باشه به اون زنا خرج کنه فقط خو ...

اگه مدرک میخوای چنتا راه دارم

مثلا یکاری کن زیرزیرکی رو مخش برو دست روت بلند کنه اونوقت دیگه راحتی برو پزشک قانونی ابروش میره میتونی دیه بگیری.مهرسه نداری؟

مهم ترین اتفاق زندگیم 👈 1401/5/5(خانم معلم آینده😂👋) _ عقل‌ کل های نی نی سایت لطفا نه ریپ بزنین نه کامنت بزارین تو تاپیکام ممنون .😊 خ
دکتر معاینت کنه یه نامه داشته باشی پدرشو در میارن

اونجوری نمیزنه که زخمی کنه،بیشتر از سرم میزنه کل بدنم درد میکنه،

اونقدر از نظر روحی خستم که 

دخترم دنیامه
اگه مدرک میخوای چنتا راه دارم مثلا یکاری کن زیرزیرکی رو مخش برو دست روت بلند کنه اونوقت دیگه راحتی ...

مهریه دارم،۱۱۴ تا سکه، من میخوام بچه هام هم پیشم باشن،و این کثافت دائما پشیمون به این کارهاش

دخترم دنیامه
هیچکاری نمیتونه بکنه اون داره وقتشوپرمیکنه واصلاتغییرنمیکنه پس بشین زندگیتوبکن وهرگزباهاش بحث نکن مگ ...

پس من اینجا کنیزم،اون بره پی خوش گذرانی منم بشینم تو خونه با دوتا بچه حرص بخورم،

دخترم دنیامه

یه راهی هست که ریسکه و البته سخت ولی میتونی یه برنامه بفرستی رو گوشی شوهرت بعد یه جورایی  انگار هک شده همه چیزشو میتونی بفهمی

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
2706