2726
عنوان

کسی از نسخه سر درمیاره

419 بازدید | 5 پست

توی داروی اولی خب فقط گفته یک چهارم یک چهارم یعنی چی و چه زمانی باید بخورم تو برگه داروخانه نوشته هر ۱۲ ساعت یکبار اما دکتر ک چیزی ننوشته چیکار کنم حالا؟؟؟

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

همون که داروخانه نوشته رو انجام بده 

ولی انصافا چه دکتر خوش خطی 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون که داروخانه نوشته رو انجام بده  ولی انصافا چه دکتر خوش خطی

خیلی هم خوش اخلاق و مودبه 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
2728
خیلی هم خوش اخلاق و مودبه 

چه خوب 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️