2410
2553

بهت بی احترامی نمیکنه،بهت اهمیت میده،طاقت نداره زیاد بی خبر ازت بمونه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زمان مشخص میکنه 

اگه یه عمر باهات موند تو پیری میفهمی دوست داشته😁

💕 رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا💕
2720

زمان بگذره باید

ولی همین که بحث خاستگاریو پیش میکشه ینی برای سرگرمی نیست

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]
2714
زمان بگذره باید ولی همین که بحث خاستگاریو پیش میکشه ینی برای سرگرمی نیست

به خانوادشم گفته من داداشم میدونس بعد رفته بود به مامانم گفته بود بعد من بهش گفتم اون گف یکم فرصت بدیم همو بیشتر بشناسیم من قصدم واقعا جدیه و میخامت 

بنظرت حق داره؟ 

کیم نبیلیر کیم نچکیر:) 
به خانوادشم گفته من داداشم میدونس بعد رفته بود به مامانم گفته بود بعد من بهش گفتم اون گف یکم فرصت بد ...

کی حق داره😅

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]
خب همین که اولش یکم ناراحت شد بعد گفت باید فرصت بدی همو بشناسیم و توهم شرایطت جور بشه 🙄

راس میگه خب