2204
2217

هیشکی واقعا هیشکی رو دوست نداره همش حروووفه

✍️ پادشاه جـهنم  خودت باااش.....   یادم نمی آید جایی امضا داده باااشم ک نظر همه براام محترمه🤨 با من مخالفی ریپلای نکن😐 اسمش روشه سایت تبادل نظر 😑 سعی نکن عقیده و نظر منو تغییر بدی 🤨 هر کی یک عقیده و تفکری داره، موافقی لایک کن 👍مخالفی سکوت کن 🤫 بچه سوسولم نیستم ک بخام با حرف جنابعالی عقیدمو تغییر بدم همینم که هستم...بحث اضااافی هم موقوف ⛔                   وسیـع باش و تنهاا !! سر به زیر و سرسخـت!!          احتراام به همـه..اعـتمااد به هیچکس⛔

بهت بی احترامی نمیکنه،بهت اهمیت میده،طاقت نداره زیاد بی خبر ازت بمونه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

زمان مشخص میکنه 

اگه یه عمر باهات موند تو پیری میفهمی دوست داشته😁

💕 رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا💕

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215
زمان بگذره باید ولی همین که بحث خاستگاریو پیش میکشه ینی برای سرگرمی نیست

به خانوادشم گفته من داداشم میدونس بعد رفته بود به مامانم گفته بود بعد من بهش گفتم اون گف یکم فرصت بدیم همو بیشتر بشناسیم من قصدم واقعا جدیه و میخامت 

بنظرت حق داره؟ 

کیم نبیلیر کیم نچکیر:) 
2050