2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
توچه علایمی داری؟

من دوبینی داشتم 

رفتم چشم پزشک آنقدر استرس عینک داشتم که نگو گفت چشمات مشکل ندارن 

برو مشاور برای استرست 

بعد من خیلی ادم حرصی ای ام انقدر برای درس حرررص خوردم که نگو زد به چشمام گهگداری دو بین میشدم 

بعد رفتیم دکتر مغز و اعصاب تا باهام حرف زد گفت استرست خیلی زیاده ...! معاینه فیزیکی کرد گفت عالی هستی ! نوار مغزم گرفت گفت عملکرد مغزت عالیه! فقط برای اینکه خیالت راحت شه ام ار ای هم برو ... هیچی الان دوبینی خوب شده ولی صبح نوبت ام ار ایم هست و اینکه وقتی کم میخوابم یا سرم تو کتاب و گوشیه بیشتر دوبینی حس میکنم دکترم گفت به خاطر خستگی و اینکه دوبینی ام اس مدوامه نه شما که میگی شاید دو روزی چند دقیقه اینطور شی 

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 
آره تواز کجا فهمیدی ازتاپیکام؟دیگ نمیدونم توهمه یاواقعیت

از حرف زدنتم مشخصه

ببین من از وقتی یادمه شاید ۱۰ سال پیش هر وقت چهارزانو میشینم یا ی حالت خاص پاهام سر میشه و گز گز می‌کنه دلیل بر ام اس نیست... ت ک انقدر میترسی برو ام ار ای 

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 
2706