2726
عنوان

از حال رفتن کودک هنگام گریه😩

621 بازدید | 21 پست

براتون اتفاق افتاده؟ که بچتون موقع گریه از حال بره؟ چشماش اینا بره؟ چقدر طول میکشید ؟ من دومیندبار اینجوری شد سریع قبل فکر کنم یه ماه پیش بود تازه ترسم ریخته بود دوباره شد همش نگرانشم😥  گریه میکنهاا یه لحظه صداش میره دخترعموم میگفت پسرش اینجوری بوده هرسری گریه کردنی 

هشداارررر که آرامش مارا نخراشی😏😎😏😂😂✌✌😎😎😎😎😎😎😎😎😎

اومدی اینجا میگی چیکار کنم!!!!!

بیام جفت پا برم صورتت

ببر سریع پزشک خدایی نکرده مشکلی شاید داشته باشه یعنی چی دختر شمسی خانوم گفته بچه منم اینجوریه ببرش دکتر بچه رو هزار احتمال هست نشستی اینجا میگی!!!!!وای من استرس گرفتم تروقران ببر دکتر هر چ زود تر

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
اومدی اینجا میگی چیکار کنم!!!!! بیام جفت پا برم صورتت ببر سریع پزشک خدایی نکرده مشکلی شاید داشته ب ...

وااای راست میگهههه چقد بیخیالین شماها

بدو برو هرچه سریعتر فکرشو بکن🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گریه الکی یا بعد از ضربه خوردن؟

حتما از دکتر مشورت بگیر ان شاالله که طوری نیست

خانم گلای تسبیح به دست میشه صلوات بعدی رو برا پسرکم بفرستید همیشه تنش سالم باشه و عاقبتش بخیر،منم دعاتون میکنم  
اومدی اینجا میگی چیکار کنم!!!!! بیام جفت پا برم صورتت ببر سریع پزشک خدایی نکرده مشکلی شاید داشته ب ...

نه گلم این اتفاق برای عصر بودش زود برگشت  صداش ولی خیلی نگرانشم گریه میکنه قلبم میریزه یه وقت اونجوری نشه.😭

عزیز دلم نگران نباش. به ای حالت بچه ها ریسه رفتن میگن میتونی سرچ بکنی. نیاز به هیچ درمانی نیست و هیچ مشکلی پیش نمیاد. نذارید پیش بیاد اما خب زیر 4 سال طبیعیه 

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
نه گلم این اتفاق برای عصر بودش زود برگشت  صداش ولی خیلی نگرانشم گریه میکنه قلبم میریزه یه وقت ا ...

بچت به شدت کم خونه.  پسر من که کلا میرفت باید سر و تهش میکردیم پشتش میگرفتیم برگرده.  دکتر شربت فروگلوبین بهش داد خوب شد.  کمبود اهن شدید داره بچت احتمالا ضعیف هم هست.  فروگلوبین شریت اهن قوی هستش

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
نه گلم این اتفاق برای عصر بودش زود برگشت  صداش ولی خیلی نگرانشم گریه میکنه قلبم میریزه یه وقت ا ...

نگران نباش دختر همسایمونم اینطوری بود من اولش میترسیدم دیدم نه این مدلش اینطوریه

بچه جاریم اینجوره از وقتی دنیااومده تاالان که ۷سالس. دکترگفت موقع بارداری مادرش زیاد استرس داشته یا ناراحتی کشیده بچه اینجور شده تاحد امکان نذارین گریه کنه

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍

موقعی که این اتفاق میفته سریع حواسشو به ی چیز الکی پرت کن مثلا من دخترم اینجوری میشد بلند داد میزدم وااای مثلا پیشو اومد (با ترس) اونم کنجکاویش بهش غلبه میکرد و از حالت ریسه خارج میشد

یکی از دلایل این کار بچه ها جلب توجه هست اصلا بعدش قربون صدقش نرو یا ناز و نوازشش نکن وگرنه همش تکرار میکنه

گریه الکی یا بعد از ضربه خوردن؟ حتما از دکتر مشورت بگیر ان شاالله که طوری نیست

اولین بار با سر از مبل افتادع بود بعد همه جیغ کشیدیم (حدود یه ماه پیش بود ) دومین بارم ناراحت بود بعد یه بچه خورد بهش افتاد زمین ولی با سر نیوفتاد یک سالو نیمشه

2706