2137
2217
عنوان

از حال رفتن کودک هنگام گریه😩

260 بازدید | 21 پست

براتون اتفاق افتاده؟ که بچتون موقع گریه از حال بره؟ چشماش اینا بره؟ چقدر طول میکشید ؟ من دومیندبار اینجوری شد سریع قبل فکر کنم یه ماه پیش بود تازه ترسم ریخته بود دوباره شد همش نگرانشم😥  گریه میکنهاا یه لحظه صداش میره دخترعموم میگفت پسرش اینجوری بوده هرسری گریه کردنی 

خدایا شکرت شکرشکرشکرشکر  

اومدی اینجا میگی چیکار کنم!!!!!

بیام جفت پا برم صورتت

ببر سریع پزشک خدایی نکرده مشکلی شاید داشته باشه یعنی چی دختر شمسی خانوم گفته بچه منم اینجوریه ببرش دکتر بچه رو هزار احتمال هست نشستی اینجا میگی!!!!!وای من استرس گرفتم تروقران ببر دکتر هر چ زود تر

متخصص رو کردن تاپیک های جعلی هستم هرجا شک کردین به تاپیک من را تگ نمایید «خدماتکاملا رایگان»آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»من کاربری نی نی سایتم دیگه برام مهم نیست تو که ی قدم دورتریمن آدمیم که به هر آهنگ ۳۰ثانیه فرصت دفاع از خودشو میدم.. احترام شما تا ی حدیش دست ماست بخش بزرگیش به عهده خودتونه...آره دلشون تنگه وقتی کارشون لنگه
اومدی اینجا میگی چیکار کنم!!!!! بیام جفت پا برم صورتت ببر سریع پزشک خدایی نکرده مشکلی شاید داشته ب ...

وااای راست میگهههه چقد بیخیالین شماها

بدو برو هرچه سریعتر فکرشو بکن🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه. برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2215
اومدی اینجا میگی چیکار کنم!!!!! بیام جفت پا برم صورتت ببر سریع پزشک خدایی نکرده مشکلی شاید داشته ب ...

نه گلم این اتفاق برای عصر بودش زود برگشت  صداش ولی خیلی نگرانشم گریه میکنه قلبم میریزه یه وقت اونجوری نشه.😭

خدایا شکرت شکرشکرشکرشکر  

عزیز دلم نگران نباش. به ای حالت بچه ها ریسه رفتن میگن میتونی سرچ بکنی. نیاز به هیچ درمانی نیست و هیچ مشکلی پیش نمیاد. نذارید پیش بیاد اما خب زیر 4 سال طبیعیه 

زندگی زیباست
2050
نه گلم این اتفاق برای عصر بودش زود برگشت  صداش ولی خیلی نگرانشم گریه میکنه قلبم میریزه یه وقت ا ...

بچت به شدت کم خونه.  پسر من که کلا میرفت باید سر و تهش میکردیم پشتش میگرفتیم برگرده.  دکتر شربت فروگلوبین بهش داد خوب شد.  کمبود اهن شدید داره بچت احتمالا ضعیف هم هست.  فروگلوبین شریت اهن قوی هستش

نه گلم این اتفاق برای عصر بودش زود برگشت  صداش ولی خیلی نگرانشم گریه میکنه قلبم میریزه یه وقت ا ...

نگران نباش دختر همسایمونم اینطوری بود من اولش میترسیدم دیدم نه این مدلش اینطوریه

موقعی که این اتفاق میفته سریع حواسشو به ی چیز الکی پرت کن مثلا من دخترم اینجوری میشد بلند داد میزدم وااای مثلا پیشو اومد (با ترس) اونم کنجکاویش بهش غلبه میکرد و از حالت ریسه خارج میشد

یکی از دلایل این کار بچه ها جلب توجه هست اصلا بعدش قربون صدقش نرو یا ناز و نوازشش نکن وگرنه همش تکرار میکنه

گریه الکی یا بعد از ضربه خوردن؟ حتما از دکتر مشورت بگیر ان شاالله که طوری نیست

اولین بار با سر از مبل افتادع بود بعد همه جیغ کشیدیم (حدود یه ماه پیش بود ) دومین بارم ناراحت بود بعد یه بچه خورد بهش افتاد زمین ولی با سر نیوفتاد یک سالو نیمشه

خدایا شکرت شکرشکرشکرشکر  
وااای راست میگهههه چقد بیخیالین شماها بدو برو هرچه سریعتر فکرشو بکن🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

عزیزم اون لحظه آدم سکته میکنه چجوری میاد تاپیک بزنه آخه 

خدایا شکرت شکرشکرشکرشکر  
موقعی که این اتفاق میفته سریع حواسشو به ی چیز الکی پرت کن مثلا من دخترم اینجوری میشد بلند داد میزدم ...

دست خودش نیست که الانم گوگل میخوندم غیرارادیه 

خدایا شکرت شکرشکرشکرشکر  
اولین بار با سر از مبل افتادع بود بعد همه جیغ کشیدیم (حدود یه ماه پیش بود ) دومین بارم ناراحت بود بع ...

یکی رو میشناختم میخورد زمین همینطوری میشد فک کنم براش از یه سید دعا گرفتن و اثر کرد،

ولی خب بچه ست دیگه خیلی باید مراقب باشی نخوره زمین

میگم ببر دکتر حتما ببرش

متخصص رو کردن تاپیک های جعلی هستم هرجا شک کردین به تاپیک من را تگ نمایید «خدماتکاملا رایگان»آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»من کاربری نی نی سایتم دیگه برام مهم نیست تو که ی قدم دورتریمن آدمیم که به هر آهنگ ۳۰ثانیه فرصت دفاع از خودشو میدم.. احترام شما تا ی حدیش دست ماست بخش بزرگیش به عهده خودتونه...آره دلشون تنگه وقتی کارشون لنگه
1718