2726
سخته نمیشه به بعضیا نه بگی به اعصاب خوردی بعدش نمی ارزه  طرف پرو ام بوده خودت نپوشیدی هیچ وقت؟ ...

پوشیده بودم یدفعه ولی خب چندشم میشه زیر بغل یکی دیگ مالیده شه به لباسم چون خودم خیلی عرق میکنم کلا تو حمومم بیزارم از این حس

میشه برای عوض کردن خونه م صلوات بفرسی خیلی تو عذابم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پوشیده بودم یدفعه ولی خب چندشم میشه زیر بغل یکی دیگ مالیده شه به لباسم چون خودم خیلی عرق میکنم کلا ت ...

اهان خب پیام بده بگو قبل اینکه بیاری ببر خشک شویی

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)
من به همه گفتم نه چیزی ازتون میگیرم نه چیزی ازم بخواید  والسلام

من که روم نمیشه بگم😅از هیچچچچ کس چیزی نمیگیرم ولی اگه کسی چیزی بخواد با اینکه به دلم نیست ولی میدم شاید اون طرف مشکل داره که این تقاضا رو کرده من بگم نه کوچیک میشه گناه داره خب.ولی اکثرا پس نگرفتم به عنوان هدیه دادم به خودشون ،ولی خودم با لباس وصله ای برم مهمونی عروسی تالار و...وسیله ی کسی رو قرض نمیگیرم.من همینم که هستم برام مهم نیست بقیه چی فکر میکنن یا در نظرشون چه جوریم

من که روم نمیشه بگم😅از هیچچچچ کس چیزی نمیگیرم ولی اگه کسی چیزی بخواد با اینکه به دلم نیست ولی میدم ...

عزییییزم😄

من از بچگی اینجوریم

انقدر مغرورم هیچ وقت چیزی از کسی قرض نمیگیرم اصلا

و اصلا دلم نمیخواد کسی چیزی ازم بگیره 

اینو وقتی ازدواج کردم تو یه مهمونی به جاریم که سرویس طلامو برای عروسی هفته بعد میخواست جلو همه گفتم

از اون به بعد هیشکی ازم طلب چیزی نمیکنه

همسرمم این مدلیه 

خوشش میاد حواسم به وسایلام هست 

هدیه ولی مسئله ش فرق میکنه ....

پوشیده بودم یدفعه ولی خب چندشم میشه زیر بغل یکی دیگ مالیده شه به لباسم چون خودم خیلی عرق میکنم کلا ت ...

منم بدم میاد 

ولی معلومه ادم بی ملاحظه و پرویی هست حواست باشه برا نقشه بعدیش اماده باشی مطمئن باش مشکل روانی داره و باز ادامه میده به رفتارای عجیب غریبش