2733
2734

چن ردز پیش یکم بهش فشار اوزدم میترسم مثل زانوم بشه اخه زانوم داعون شده دارو نمیخورم دکتر نداد کف فعلا دارو نمیدم 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟

زنجبیل با عسل ترجیحا طبیعی بخور ببین دردات بهتر نمیشه.... 

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اعلام تروخدا بگو به منم  چند روزه زانوم درد میکنه و تق صدا میده  چکار کنم

گزنه بخور و روعنشم درست کن بمال بهش به زانوت فشار نیار اصلا 

از سردی بدنت هس فقط برو طب سنتی

اخه مفصلا دیگم صدا نمیده چن روز بیش به این فسار اوردم سردی که بله دارم میترسم مفصلم اسیب دیده باشه 😭

میخوام برم دکتر  خیلی بدور شده ببین مثلا نا تق صدا نده درد میپیچه تو زانوم تا صدا بده

اون گزنه که گفتم خودت بگیر روعنش درس کن بزن گوگل میاره  طریقه درست کردن ردعن گرمی بزن پاک مشما بکشبخواب تا صبح 

2738

من تو ورزش زانو همین طوری شد حالا نمیدونم بهش فشار آوردم بعد حرکت انجام دادم که باعث شده چند وقته نتونم برم باشگاه داداشم منو برد پیش دکتر قربانزاده فیزیوتراپی داده کارشون خیلی خوبه البته قرصی مفصل ساز و تسکین دهنده درد بهم داد آدرس اینستاگرامشdrghorbanzadeh.ir جراح و متخصص ارتوپد

گلم مطمئنی که روماتیسم ممکنه که چیز دیگه ای باشه منم مچه دستم همینطور درد میکرد خیلی اذیتم میکرد دکتر که رفتم معاینه کرد گفت چیز مهمی نیست یه مدت فشار عصبی به هم آمده بود و باعث دردناک بشه انگار شکسته خلاصه که از این بابت خیالم راحت شد ولی برای زانوم دکتر قربان زاده ده جلسه فیزیوتراپی و یه سری ورزش های مخصوص برای زانو دادش داروی خاصی نداد دکتر ارتوپد خوبیه من هرجام دردبگیره میدوم پیشش 🤣 آدرس اینستاگرامش

drghorbanzaden.ir