2733
2734
عنوان

بیاید پر بازدید کنیم همه ببینن😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 6791 بازدید | 544 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چرا امام زمان دستگیری نمیکنه..تو اوج غم و اندوه دستت رو نگیره .دیگه کی میخاد نگات کنه؟

چون میخواد بارها و بارها صداش کنی 

چون میخواد تورو به مقامات والاتر برسونه

دیدی پرسه تبدیل الماس رو فشار خیلی زیادی رو متحمل میشه تا الماس بشه 

پس صبور باش

چه کرده بودم که خدا عشقت را نصیبم کرد💜💜saberam💜
چون میخواد بارها و بارها صداش کنی  چون میخواد تورو به مقامات والاتر برسونه دیدی پرسه تبدیل ال ...

کلیشه ای و تکراریه این حرف...تا پای مرگ پیش رفتم لابد ایشونم با چه چه به به نگاه میکنه که ادامه بده تهش الماس میشی

کلیشه ای و تکراریه این حرف...تا پای مرگ پیش رفتم لابد ایشونم با چه چه به به نگاه میکنه که ادامه بده ...

عزیزه من تحت فشاری میفهممت 

نه نگاه نمیکنه غصتو میخوره ولی باید تحمل کرد و صبور باش

میدونم حرفم تکراریه میدونم

عزیزه دلم نا امید نشو از محبتش 

چه کرده بودم که خدا عشقت را نصیبم کرد💜💜saberam💜

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 

5تا🌹

ولی جدا از همه اینا، استاتر جان، یدفعه دیگه هم پرسیده بودم ازت، جوابمو ندادی. منبع این عکس و داستان از کجاست؟؟ 

بمیرید، بمیرید، وزین مرگ مترسید ... کزین خاک برایید، سماوات بگیرید (مولانا) ❤️🍎... 
چرا امام زمان دستگیری نمیکنه..تو اوج غم و اندوه دستت رو نگیره .دیگه کی میخاد نگات کنه؟

عزیزم من پیام شما رو خوندم حقیقتش هرجور فکرکردم که چه جوری باشما حرف بزنم که سوتفاهم پیش نیاد دیدم نمیشه.بنظرمن بهتراست شما کمی درمورد باورتون به امام حرف بزنید.صحبت شماکمی کلی هست وهمینطوری نمیشه جواب داد.البته اگر دوست دارید.  

چه عجب یه بار علاوه بر دعوای خواهر شوهر وشوهر امام زمان پربازدید شده😂😂🤭

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
2706