2237
2217
عنوان

فکر میکنید من ج جور ادمیم؟

46 بازدید | 7 پست

راستشو بگید ناراحت نمیشم 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

صریح 

کمی تند زبون 

نمیدونم چرا😂😢

انـسان ناصحیـحی هستم در تـمام ابـعاد                    من بین ی انسان فرهیخته ومتشخص و ی انگل بد دهن بی شخصیت  مدام در حال نوسانم. 🐺                                        https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیده میزنم                                                                       

ادمی ک‌نظر دیگران براش ازهرچی مهمتره

تایپک بامدادخمار.عضوگروه ابی.....قد۱۶۵...وزن۶۸...هدف۵۸..هدف اول ۶۳...هدف دوم۵۸....۷اذر۱۴۰۰ وزنم شد۶۶تاریخ شروع رژیم باکالری۱۱۶۷ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

ادمی ک‌نظر دیگران براش ازهرچی مهمتره

اینو واقعا راس گفتی👍

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
2240
صریح  کمی تند زبون  نمیدونم چرا😂😢

مرسی از صداقتت

مرسی از صداقتت

🤍🌱

انـسان ناصحیـحی هستم در تـمام ابـعاد                    من بین ی انسان فرهیخته ومتشخص و ی انگل بد دهن بی شخصیت  مدام در حال نوسانم. 🐺                                        https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیده میزنم