2703
2713

احساس میکنم قاتل نیست

وگرنه چرا تا پای دار هم نگفت جسد کجاست

تا حالا هر کس قتل کرده همو لحظه اعتراف ‌کرده

ولی آرمان هیچی نگفت

ینی چ اتفاقی افتاد ک نتونست بگه

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

گفته بود خب انداخته تو زباله و...

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿

بنظر منم قاتل نبودع

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2714

نمیدونست چون انداخته بود سطل زباله و بعد ناپدید شده بود جسد

دلت نسوزه قانون اجرا شد،فقط خدا به دل پدر و مادرش صبر بده

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

اول گفت با میله زدم مخش رو ترکوندم بعد انداختم تو پلاستیک بردم انداختم سطل آشغال بعد انکار کرد

جسدشم سوزونده بود به نظرم 

تاپیکتم ممنوعه

من و انکارِ شراب ؛ این چه حکایت باشد ؟ غالبا این قدرم عقل و درایت باشد 😊❤🤞

گفت انداختم تو سطل آشغال دیگه

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

برای اینکه فکرشو نمیکرد این دفعه هم اعدام بشه فکر کرده بود بچه بازیه و دلش به قدرت باباش و وکیلاش خوش بود

دیگه نمیدونن وکیلا واسه کلاهبرداری و کندن پول بیشتر حرفای پا منقلی زیاد میزنن 

2706