2204
2217

امروز خییلی بهم بی احترامی کرد . الان با هم قهریم اما من  دوس دارم باهام صلح بود . خییلی از ابن اخلاقم بدم میاد . باعث میشه هر نوع بی احترامی کنه چون میدونه من زود باهاش صلح میکنم

چقد برعکس منی

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2233
2050
ارزش خودتو کم میکنی اونم چون پیدونه میبخشی هرچی میخواد میگه اگه حق باتوعه عذر خواهی نکن اگه مقصر خود ...

من ازش عذرخواهی نمیکنم . خودش فردا یا پس فردا میاد میگه ببخشید .من زود میبخشم . از دوبارا چن روز دیگه هم همون کازا رو انجام میده

من ازش عذرخواهی نمیکنم . خودش فردا یا پس فردا میاد میگه ببخشید .من زود میبخشم . از دوبارا چن روز دیگ ...

مونده چه کاری باشه که بشه زود بخشیدش یا نه اگه کار خاصی نیس خوب کاری میکنی که میبخشی اگه قابل بخشش نیس که خب کار بدی میکنی خودتو کوچیک میکنی اینجوری

https://mediafix.ir/free_seo_on_page/     آموزش رایگان سئو برای علاقه مندان به کسب درآمد اینترنتی فرصتی ویژه🤩
راست مگی عین شوهر ظالم من منم سرمو با بچه هام گرم میکنم

من دیگه حوصله بچم هم ندارم دخترم رو زور و لوس کرده و وابسته ب خودش ب خدا دارم دیوانه میشم حوصله ندارم دوس دارم جدا بشم ولی ی مشکل دارم 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
مونده چه کاری باشه که بشه زود بخشیدش یا نه اگه کار خاصی نیس خوب کاری میکنی که میبخشی اگه قابل بخشش ن ...

گلم میشه بگی چی کار کنم . چون دیگه خییلی از خودم بدم میاد که هر نوع بی احتزامی کنه . چون میدونه هر موقع میخواد زود باهاش اشتی میکنم . اگه فردا یا پس فردا اومد چی کار کنم

1718